رسانه تخصصی مستقل
توپ زمستانی لالیگا فصل 20-2019
سه شنبه 30 مهر 1398 | ( نظرات )تیم کیتز – توپ زمستانی رسمی رقابت های لالیگا اسپانیا در فصل 20-2019 برای اولین بار توسط پوما رونمایی شد.

توپ جدید با طرح مشابه توپ عادی که در ابتدای فصل معرفی شد از گرافیک های سبز و سرمه ای در حاشیه بیرونی پنل های تشکیل دهنده سطح توپ بهره می برد و رنگ قرمز جایگزین سفید زمینه شده است.

لوگوی بزرگ پوما که در توپ اصلی به رنگ نارنجی بود نیز در توپ جدید به زرد تغییر رنگ داده و لوگوی لالیگا نیز به رنگ طوسی روی توپ چاپ شده است. تصاویری از توپ زمستانی لالیگا فصل 20-2019 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

شما همچنین می توانید معرفی توپ عادی لالیگا در فصل 20-2019 را (اینجا) مشاهده نمایید.
گالری عکس

لباس های وسترن یونایتد برای فصل 20-2019
دوشنبه 29 مهر 1398 | ( نظرات )تیم کیتز – لباس های اول و دوم تیم فوتبال وسترن یونایتد استرالیا برای فصل 20-2019 با طراحی خاص توسط کاپا ارائه شده است.

پیراهن اول جدید در زمینه متشکل از نوارهای راه راه مشکی و سبز همراه با یقه و نوار لبه آستین سبز ارائه شده است. شورت و جوراب مشکی با جزئیات سبز ترکیب لباس اول وسترن یونایتد را کامل می کند.

پیراهن دوم نیز با یک گرافیک کریستالی سبز و سفید در محدوده بدنه اصلی که لوگوی باشگاه وسترن یونایتد در گوشه پایین در دل گرافیک زمینه نگاشته شده ارائه شده است. همین گرافیک در محدوده پهلو و وجه داخلی آستین مشکی و سفید کار شده و یقه و نوار لبه آستین به رنگ سبز و شانه و بخش بیرونی آستین سفید است.

شورت و جوراب سفید با جزئیات سبز ترکیب لباس دوم وسترن یونایتد در فصل جدید ای لیگ را کامل می کند. تصویر پیراهن های اول و دوم وسترن یونایتد در فصل 20-2019 را در گالری عکس مشاهده نمایید.
گالری عکس

رونمایی از پک کفش های فانتوم فایر نایک
دوشنبه 29 مهر 1398 | ( نظرات )تیم کیتز – کالکشن جدید کفش فوتبال نایک سری "Phantom Fire 2019" از سوی این برند آمریکایی معرفی شد.

سری جدید شامل دو مدل "Vision" و "Venom" است که مدل ونوم(VNM) با تایپوگرافی هایی با محتوای عبارت "NIKE FOOTBALL" در زبان های مختلف بر روی جداره کناری کفش و در سه ترکیب رنگ عمدتا صوتی همراه با لوگو و کفی سفید، مشکی با لوگوی بازتابنده تیره با حاشیه فسفری و ترکیب سفید با لوگوی نقره ای ارائه شده است.

مدل ویژن(VSN) نیز با تکرار عبارت "NIKE FOOTBALL" به زبان های مختلف و جمله "JUST DO IT." به صورت محو بر روی بدنه کفش در سه ترکیب رنگ اصلی طراحی و تولید شده که شامل مشکی در زمینه همراه با لوگو و جزئیات صورتی، مشکی با حاشیه های فسفری و ترکیب فسفری با لوگو و جزئیات سفید و کفی مشکی می شود.

نایک همچنین امکان انتخاب و تغییر رنگ و شخصی سازی کفش ها را همچون گذشته برای متقاضیان فراهم کرده است. تصاویر بیشتر از سری جدید کفش های فانتوم VSN و فانتوم VNM را در گالری عکس مشاهده نمایید.
گالری عکس

لباس اول جدید تراکتور برای فصل 99-1398
یکشنبه 28 مهر 1398 | ( نظرات )تیم کیتز – لباس اول جدید تیم فوتبال تراکتور تبریز برای ادامه فصل 99-98 که توسط آدیداس تامین می شود رونمایی شد.

پیراهن جدید بر پایه طرح های آماده آدیداس مدل Striped 19 در زمینه قرمز همراه با نوارهای راه راه با رده های بریده بریده مورب در سایه ای تیره تر از زمینه ارائه شده است. سه خط آدیداس بر روی شانه و به رنگ سفید خودنمایی می کند و یقه، آستین ها و فضای پشت پیراهن یکدست قرمز است.

لوگوی باشگاه نسبت به پیراهن قبلی بزرگتر شده و ابعاد متناسب تری پیدا کرده است. لوگوی اسپانسر تبلیغاتی نیز کوچک تر و از مرکز پیراهن به سمت راست سینه منتقل شده است.

در تصاویر منتشر شده این پیراهن با شورت مشکی همراه با سه خط و سفید از مدل Squadra 17 و جوراب قرمز ست شده و باید دید آیا همین ترکیب در دیدارهای رسمی تراکتور مورد استفاده قرار می گیرد یا شورت قرمز جایگزین مشکی خواهد شد.

تصاویر بیشتر از دومین لباس اول تراکتور در فصل 99-98 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

شما همچنین می توانید معرفی لباس های پیشین تراکتور در فصل 99-98 را (اینجا) مشاهده نمایید.

گالری عکس

لباس های ولینگتون فونیکس برای فصل 20-2019
شنبه 27 مهر 1398 | ( نظرات )تیم کیتز – لباس های اول و دوم ولینگتون فونیکس برای فصل 20-2019 توسط برند بومی "پالادین" ارائه شده است.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ زرد همراه با نوارهای متشکل از خطوط باریک طوسی در محدوه بدنه اصلی ارائه شده است. یقه، نوار روی شانه و لبه آستین و نوار پهلو به رنگ مشکی کار شده و شورت مشکی با جزئیات زرد به همراه جوراب زرد ترکیب لباس اول ولینگتون در فصل جدید را کامل می کند.

پیراهن دوم نیز با طرح مشابه پیراهن اول در زمینه مشکی همراه با نوارهای طوسی در قسمت جلوی پیراهن و جزئیات زرد در قالب یقه، نوار روی شانه، لبه آستین و پهلو ارائه شده که با شورت زرد و جوراب مشکی کامل می شود.

تصاویر بیشتر از لباس های اول و دوم ولینگتون فونیکس در فصل 20-2019 را در گالری عکس مشاهده نمایید.
گالری عکس