رسانه تخصصی مستقل

تغییر لباس دوم پدیده برای فصل 97-96
جمعه 31 شهریور 1396 | ( نظرات )تیم کیتز – تیم فوتبال پدیده مشهد در دیدار هفته هفتم لیگ برتر 97-96 مقابل میزبان خود تراکتورسازی از لباس دوم جدید خود برای فصل 97-96 رونمایی کرد.

باشگاه پدیده که در ابتدای فصل جاری به صورت گرافیکی لباس های اول و دوم خود را معرفی کرده بود پس از اینکه در شش هفته ابتدایی از دو لباس با طرح های متفاوت به رنگ قرمز که یکی از آنها همان لباس معرفی شده ابتدای فصل بود استفاده کرد برای اولین بار مقابل تراکتور ملزم به پوشیدن لباس دوم خود بود.

در طرح معرفی شده شروع فصل لباس دوم طرحی مشابه لباس اول و در رنگ قرینه داشت، درحالی که لباسی که نهایتا به تن بازیکنان پدیده رفت طرح دیگری داشت.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ سفید همراه با یک نوار عمودی قرمز رنگ در سمت چپ جلوی پیراهن که در محدوده اسپانسر بریده می شود ارائه شده است. یقه، نوارهای لبه آستین و نوار لبه پایین پیراهن از دیگر جزئیات قرمز پیراهن جدید به شمار می روند.

لوگوی لیگ برتر هم در این لباس اصلاح شده بود و به شکل امروزی آن بر روی آستین نقش بسته بود. برای شماره بازیکنان هم از فونتی شبیه به فونت بسیار قدیمی رئال مادرید در فصل 06-2005 زمانی که زین الدین زیدان به عنوان بازیکن در رئال انجام وظیفه می کرد استفاده شده بود!

شورت و جوراب های سفید با نوار قرمز در لبه پایین شورت ترکیب لباس دوم پدیده در فصل 97-96 را کامل می کند. این در حالی است که بر خلاف پیراهن و شورت که با لوگوی فیتکام ارائه شده اند، بر روی جوراب ها لوگوی پیک به چشم می خورد.

شما همچنین می توانید معرفی لباس های اول و دوم پدیده در فصل 97-96 را (اینجا) مشاهده نمایید.


لوگوی جدید لیگ ملت های اروپا
پنجشنبه 30 شهریور 1396 | ( نظرات )
تیم کیتز - لوگوی جدید رقابت های لیگ ملت های اروپا که اولین تورنمنت ملی با فرمت برگزاری لیگی با حضور همه 55 عضو یوفا است توسط اتحادیه فوتبال اروپا رونمایی شد.

لوگوی جدید با ترکیبی رنگارنگ در قالب یک پرچم متشکل از نوارهای راه راه ، لوزی های به هم پیوسته و دایره هایی در مرکز برخی لوزی ها ارائه شده است. رنگ های موجود در لوگو از پرچم تمام کشورهای حاضر در رقابت ها الهام گرفته شده است که این موضوع سبب تنوع رنگی بالای لوگوی جدید شده است.

اولین فصل از رقابت های لیگ ملت های اروپا از سپتامبر 2018 آغاز خواهد شد و تیم های ملی اروپایی در چهار سطح به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.


لباس های تمرینی تاتنهام برای فصل 18-2017
چهارشنبه 29 شهریور 1396 | ( نظرات )تیم کیتز - مجموعه لباس های تمرینی تیم فوتبال تاتنهام انگلستان برای فصل 18-2017 در اولین فصل همکاری تاتنهام و نایک توسط این برند آمریکایی رونمایی شد.

مجموعه جدید متشکل از پیراهن تمرینی زرد با جزئیات بنفش تیره در محدوده آستین، دور یقه و پهلو، شورت بنفش تیره با جزئیات زرد، گرمکن در دو کلاس متفاوت در رنگ های زرد، بنفش تیره و آبی و شلوار در دو ترکیب بنفش تیره/زرد و سرمه ای/آبی است.

همچنین به همراه این مجموعه تی شرت تمرینی اضافه به رنگ زرد و پیراهن پیش مسابقه لیگ قهرمانان اروپا در زمینه مشکی همراه با یک گرافیک زرد رنگ در محدوده بدنه اصلی و نوارهای زرد رنگ بر روی آستین ها ارائه شده است.

تصاویر بیشتر از مجموعه لباس های تمرینی تاتنهام برای فصل 18-2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

شما همچنین می توانید معرفی لباس اول تاتنهام در فصل 18-2017 را (اینجا)، لباس دوم را (اینجا) و لباس سوم را (اینجا) مشاهده نمایید.
گالری عکس

لباس های روبین کازان برای فصل 18-2017
سه شنبه 28 شهریور 1396 | ( نظرات )تیم کیتز - باشگاه فوتبال روبین کازان روسیه که سردار آزمون ستاره ایرانی را در ترکیب خود دارد با فسخ قرارداد لباس پیشین خود، برای تامین لباس های خود از فصل 18-2017 با نیو بالانس برای دور جدید به توافق رسید و به دنبال آن از لباس های اول و دوم جدید خود رونمایی کرد.

پیراهن اول جدید با یقه پولو و به مانند همیشه در زمینه به رنگ قرمز مارون همراه با نوارهای طلایی در لبه آستین ها ارائه شده است. سایر اجزای روی پیراهن از جمله لوگوی باشگاه و نیو بالانس و همچنین نام و شماره بازیکنان به صورت تک رنگ طلایی کار شده اند.

شورت و جوراب های هم رنگ پیراهن با جزئیات طلایی ترکیب لباس اول یاران سردار آزمون در فصل جدید لیگ روسیه را کامل می کند.

پیراهن دوم جدید نیز در زمینه به رنگ سفید همراه با نوارهای پهن سبز رنگ بر روی آستین و پهلوها و همچنین یقه سبز ارائه شده است. شورت سفید با نوار سبز در لبه پشتی پایین آن به همراه جوراب های سبز ترکیب لباس دوم روبین کازان را کامل می کند.

لباس دروازه بان ها هم با دو ترکیب رنگ مشکی با جزئیات سفید و سبز روشن با جزئیات مشکی ارائه شده است.

پس از حرف و حدیث های فراوانی که در مورد کیفیت لباس ها و مشخصا بر آمدن موارد چاپی روی لباس های تامین شده توسط برند آلمانی جاکو روبین کازان در پایان اولین فصل همکاری با این برند در اندیشه جایگزینی آن با برندی جدید بود.

جزئیات زیادی از قرارداد جدید روبین با نیو بالانس منتشر نشده اما گفته شده بر خلاف نمونه ارائه شده از سوی جاکو لباس سوم کپی از لباس فلومیننزه نخواهد بود!

تصاویر بیشتر از لباس های اول و دوم روبین کازان برای فصل 18-2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.
گالری عکس

لباس ویژه سیاه خالص لیورپول برای فصل 18-2017
دوشنبه 27 شهریور 1396 | ( نظرات )
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات