رسانه تخصصی مستقل
تمدید قرارداد تامین لباس کرواسی با نایک تا سال 2026
یکشنبه 30 آبان 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – قرارداد تامین لباس تیم ملی فوتبال کرواسی با کمپانی آمریکایی نایک تا سال 2026 تمدید شد.

همکاری بلند مدت نایک و فدراسیون فوتبال کرواسی که از سال 1990 آغاز شده است حداقل تا 36 سال تداوم خواهد یافت و نایک همچنان به طراحی، تولید و فروش هواداری لباس های تیم ملی این کشور ادامه خواهد داد. از جزئیات مالی این قرارداد جزئیاتی منتشر نشده است.بدانیم که این لوگو لوگوی استقلال نیست
شنبه 29 آبان 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران در تمرینات لباس های بدون لوگوی تولید کننده به تن می کنند.

شرایط لباس استقلال در فصل جاری هم چیزی مشابه فصل گذشته است و بخشی از لباس هایی که در تمرینات مورد استفاده تیم قرار می گیرد متعلق به برند طرف قرارداد نیست. البته این موضوع در مورد برخی مسابقات استقلال هم صادق است که بازیکنان جوراب های متفاوت با برند پیراهن و شورت به پا داشتند.

اما مشکلی که این روزها اکثر تیم های حاضر در لیگ برتر به ویژه دو تیم بزرگ پایتخت و تراکتورسازی به آن مبتلا هستند بحث چاپ های نامتعارف است که چهره لباس ها را مخدوش کرده است.

حالا در لباس های تمرین استقلال شاهد بروز و ظهور وجهه دیگری از این مشکل هستیم. جایی که دو ستاره ای که تا پیش از این به نشانه دو عنوان قهرمانی استقلال در جام باشگاه های آسیا در بالای لوگوی این تیم نقش می بست کم کم و پس از طی مراحلی ابتدا به لوگو چسبید، سپس در دوره ای بخشی از دو ستاره به زیر لوگو رفت و حالا شاهد این هستیم که ستاره ها تماما به داخل لوگو رفته اند!

این در حالی است که لوگوی استقلال که پیش از این به عنوان یک نشان تجاری ثبت شده قطعا در دل خود ستاره ای ندارد و چنانچه در طی سال های اخیر اقدامی برای ثبت لوگو به همراه دو ستاره شده باشد ستاره ها اصولا در بالای لوگو تعریف می شوند و نه در داخل لوگو!

با این اوصاف از نظر حقوقی و رسمی لوگویی که بر روی لباس های تمرینی استقلال چاپ می شود را نمی توان لوگوی استقلال دانست و با دو ستاره ای که با اختیار گرافیست چاپ و نه به طور رسمی و قانونی به آن اضافه شده به عنوان لوگوی این باشگاه قابل ادعا نخواهد بود.لباس سوم ماشین سازی برای فصل 96-95
جمعه 28 آبان 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – همانطور که در ابتدای فصل پیش بینی کرده بودیم تیم های ذوب آهن و ماشین سازی در تقابل با یکدیگر ناچار به استفاده از لباسی غیر از لباس اول و دوم خود خواهند بود، در دیدار دو تیم در جام حذفی ماشین سازی تبریز لباسی با ترکیب رنگی جدید به تن کرده بود.

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در دیدار مقابل ذوب آهن در جام حذفی از لباس سوم خود برای فصل 96-95 رونمایی کرد. پیراهن جدید در زمینه زرد رنگ همراه با یقه گرد سبز ارائه شده است و تمامی خطوط دوخت پیراهن هم به رنگ سبز از زمینه متمایز شده اند.

شورت زرد با نوارهای سبز در کناره ها به همراه جوراب های زرد ترکیب لباس سوم ماشین سازی تبریز را کامل می کند. تصاویر بیشتر از لباس سوم ماشین سازی در فصل 96-95 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

لباس اول جدید تراکتورسازی برای فصل 96-95
جمعه 28 آبان 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس اول جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که سومین لباس اول این تیم از نظر طرح در فصل 96-95 محسوب می شود در دیدار جام حذفی مقابل برق جدید شیراز رونمایی شد.

پیراهن اول جدید که به سبب ترکیب نوشته ها و لوگوهای اسپانسرها و فونت شماره های مشابه گذشته در نگاه کلی تفاوت چندانی با لباس های پیشین ندارد در زمینه یکدست قرمز ارائه شده است. جزئیات طلایی رنگ در جلوی یقه و همچنین در قالب نواری بر روی شانه ها به همراه نوارهای سفید رنگ در لبه آستین ها و لبه پایین پیراهن از دیگر جزئیات پیراهن جدید تراکتورسازی به حساب می آیند.

یک گرافیک مثلثی متشکل از حجم های مربعی ریز به صورت سایه ای متفاوت با رنگ زمینه که به روش امباس در جلوی پیراهن نقش بسته است از نقاط تمایز پیراهن جدید تراکتور با پیراهن های قبلی به شمار می رود. هر چند که این گرافیک هم به دلیل قرار گرفتن انبوهی از نوشته ها بر روی آن فرصتی برای خودنمایی ندارد.

شورت قرمز با نوارهای سفید در لبه پایین آن به همراه جوراب های قرمز بدون لوگوی تولید کننده ترکیب سومین لباس اول تراکتورسازی در فصل 96-95 را کامل می کند. تصاویر بیشتر از لباس اول جدید تراکتورسازی را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

اولین تمرین پرسپولیس با لباس های برند جدید
جمعه 28 آبان 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین صبح امروز(جمعه) لباس های جیووا را کنار گذاشت و برای اولین بار با لباس های جوما تمرین کرد.

لباس های جدید که به لطف چیدمان ثابت اسپانسرها در نگاه اول هیچ تفاوتی با لباس های پیشین ندارند، با قسمت های مشکی رنگ در محدوده آستین ها و یقه از لباس های تمرینی گذشته پرسپولیس متمایز شده اند.

همکاری پرسپولیس و جوما در حالی از امروز شکل رسمی به خود گرفت که در روزهای اخیر حرف و حدیث های فراوانی بر سر ورود لباس های جدید توسط کاروان پرسپولیس به راه افتاده که منجر به ضبط لباس های جدید پرسپولیسی ها در ایران شده است.

البته برای اینکه مشخص شود اتهام قاچاق متوجه پرسپولیس است یا جوما باید به مفاد قرارداد باشگاه پرسپولیس با این برند اسپانیایی مراجعه شود. نمایندگان برندهای خارجی بعضا برای شانه خالی کردن از پرداخت هزینه های گمرکی، تعهد تحویل لباس در دبی را به تیم ها می دهند.

اگر در قرارداد دبی به عنوان محل تحویل لباس قید شده باشد، اتهام متوجه پرسپولیس خواهد بود، اما چنانچه تهران به عنوان محل تحویل ذکر شده باشد جوما باید پاسخگوی مشکلات به وجود آمده باشد.