رسانه تخصصی مستقل
اضافه شدن آستین و حذف لوگوی یوسف جامه از لباس پدیده
جمعه 30 مهر 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال پدیده مشهد در دیدار هفته نهم لیگ برتر 96-95 مقابل پیکان با لباسی متفاوت با دیدارهای قبلی خود در زمین حاضر شد.

پیراهن اول جدید پدیده مشهد شبیه به یکی از لباس های پیشین این تیم در فصل جاری که از طرح نایک کپی برداری شده بود ارائه شده است. تغییر نمای کلی لباس پدیده با اضافه شدن آستین و حذف لوگوی یوسف جامه از پیراهن و شورت این تیم همراه بود، اما لوگوی این تولیدی بر روی جوراب ها به چشم می آمد.

همچنین لوگوی باشگاه پدیده هم بر خلاف عرف معمول بر روی سینه راست نصب شده بود که به نظر می رسد برای پوشاندن احتمالی لوگوی تولید کننده لباس جدید بوده باشد.

پس از نفت تهران، پدیده دومین تیم از سه تیم لیگ برتری تحت پوشش یوسف جامه است که لباس های این برند را کنار می گذارد و پیکان که در حال حاضر صاحب زیباترین لباس لیگ است تنها تیمی است که با لباس های یوسف جامه به کار خود ادامه می دهد.نوشته GIVOVA رو هم بزن یه جا همون وسط مسط ها!
جمعه 30 مهر 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار هفته نهم مقابل استقلال خوزستان با پیراهن هایی به میدان رفت که جای لوگو نوشته GIVOVA بر خلاف دیدارهای گذشته از وسط به سمت راست تغییر کرده بود.

آنچه که در مورد لباس تیم هایی چون پرسپولیس و تراکتورسازی مسلم است لوگوی تامین کننده هم با جنس مشابه سایر اجزای لباس از جمله لوگوی باشگاه، تبلیغات و شماره ها همگی توسط مسئول چاپ تحت نظارت اسپانسر تبلیغاتی این باشگاه ها بر وری لباس چاپ می شود.

به نظر می رسد بنا به صلاحدید اسپانسر، لوگوی دایره ای این اپراتور تلفن همراه به مرکز سینه انتقال یافته و لوگو نوشته جیووا هم به سمت راست جابجا شده است.

معمولا موقعیت اجزای لباس در سایر نقاط دنیا پیش از فصل هماهنگ و از سوی برگزار کننده تایید می شود که نمونه آن را در لباس تیم های حاضر در لیگ اسرالیا دیده ایم. از طرف دیگر لوگوی برند تولید معمولا در مرکزی رسمی مرتبط با برند و با کیفیت تعریف و تایید شده از سوی تولید کننده بر روی لباس ها نقش می بندد.لباس اول جدید نفت تهران برای فصل 96-95
پنجشنبه 29 مهر 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال نفت تهران در دیدار هفته نهم لیگ برتر 96-95 مقابل ذوب آهن اصفهان از لباس اول جدید خود از برند لژیا رونمایی کرد.

پیراهن اول جدید در زمینه قرمز همراه با قسمت های زرد رنگ در قسمت جلوی شانه ها و یقه، پهلوها و لبه آستین ها ارائه شده است. شورت قرمز با دو تکه زرد رنگ در لبه پایین کناره ها و همچنین خطی باریک به همین رنگ در لبه پایین شورت به همراه جوراب های قرمز ترکیب لباس اول جدید نفت تهران در فصل 96-95 را کامل می کند.

بر خلاف لباس دوم جدید نفت که در دیدار هفته گذشته مقابل پرسپولیس رونمایی شد لوگوهای لژیا در کناره های شورت لباس اول به چشم می آیند. ضمن اینکه دروازه بان نفت همچنان لباس های یوسف جامه را به تن می کند.

تصاویر بیشتر از لباس اول نفت تهران برای فصل 96-95 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

بدون برند در جهان مملو از برند
چهارشنبه 28 مهر 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز– پس از تیم ملی نوجوانان، تیم ملی جوانان ایران هم در رقابت های قهرمانی آسیا با لباس های چسب کاری شده جیووا به میدان می رود.

بر اساس قوانین تجهیزات مسابقه AFC مصوب سال 2014 که برابر با قانون فیفا نیز هست اندازه لوگو یا نوشته برند تولید کننده بر روی پیراهن نباید بیش از 20 سانتی متر مربع باشد.

همچنین محدوده ای به ارتفاع 12 سانتی متر و عرض 8 سانتی متر بر روی هر دو آستین به عنوان محدوده آزاد شناخته می شود که می بایست در مرکز فاصله ناحیه اتصال آستین تا آرنج لحاظ شود.به کار بردن هرگونه علائم یا نشانه در این محدوده ممنوع می باشد.

البته در این بین موارد متناقضی همچون استفاده تیم ملی فوتسال از پیراهن هایی که نوشته جیووا در جلوی آن پوشانده نشده بود نیز وجود دارد و هنوز به طور دقیق مشخص نیست که پوشاندن لوگوهای جیووا متاثر از قوانین AFC است یا فدراسیون فوتبال به دلیل اختلافات پیش آمده با جیووا در حد امکان دیگر مایل به تبلیغ برند ایتالیایی نیست.

دلیل این اتفاقات هرچه که باشد تصویر مناسبی را از فوتبال ایران در مقابل دیدگان سایر کشورها به نمایش نمی گذارد و حل این مشکل عزم جدی فدراسیون و تصمیم گیران را می طلبد تا یک بار برای همیشه از شر این معضلات رهایی پیدا کنیم.با ارزش ترین قراردادهای لباس لیگ برتر انگلستان
سه شنبه 27 مهر 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - پس از تایید قرارداد چلسی با نایک، نگاهی به فهرست 10 قرارداد با ارزش لباس در لیگ برتر انگلستان خواهیم داشت.

در این فهرست که قرارداد جدید چلسی با نایک و همچنین قرارداد تایید نشده تاتنهام با نایک را شامل می شود قرارداد منچستر یونایتد با آدیداس همچنان با اختلاف به صدر این رده بندی تکیه زده است.

از نکات جالب قراردادهای لباس لیگ برتر ارزش ناچیز قرارداد لستر سیتی قهرمان فصل گذشته با پوما است که گفته می شود رقمی معادل تنها 1 میلیون پوند است و آن هم به دلیل تمدید قرارداد طرفین پیش از قهرمانی لستر در انگلستان است.

لیست 10 قرارداد پر ارزش لباس لیگ برتر انگلستان را در جدول گرافیکی اختصاصی تیم کیتز در زیر مشاهده می نمایید.