رسانه تخصصی مستقل
توسعه متد هر بازی یک طرح به هر نیمه یک طرح!
چهارشنبه 31 شهریور 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – اتفاقاتی که در فوتبال امروز دنیا بسیار به ندرت پیش می آید و تبدیل به سوژه برای رسانه ها می شود، در فوتبال ایران هر هفته و به اشکال فاحشی خودنمایی می کند.

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار هفته هفتم مقابل سپاهان در حالی وارد میدان شد که امید عالیشاه شورتی متفاوت با سایر بازیکنان به پا کرده بود. این شورت با سایه تیره در پایین آن که در هفته های ابتدایی فصل مورد استفاده تیم پرسپولیس قرار گرفته بود از هفته گذشته جای خود را به شورت های یکدست قرمز داده است.

اما ناهماهنگی لباس پرسپولیس در این مسابقه به همین جا ختم نشد و در حالی که بازیکنان مسابقه را با پیراهن هایی که از هفته گذشته به تن کرده بودند آغاز کردند، در نیمه دوم پیراهن های استفاده شده در هفته های پیش از آن که در لبه آستین ها و یقه دارای نوارهای مشکی و قرمز است را به تن کردند.

به نظر می رسد پرسپولیس با کمبود موجودی لباس مواجه شده باشد تا سهل انگاری تدارکات باشگاه، چرا که تشخیص این دو پیراهن از هم برای مسئول تدارکات این تیم که سال ها سابقه فعالیت در این زمینه را دارد قطعا کار دشواری نخواهد بود.


پیراهن های تمرینی منچستر سیتی برای فصل 17-2016
چهارشنبه 31 شهریور 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – پیراهن های تمرین و پیش از مسابقه جدید تیم فوتبال منچستر سیتی انگلستان برای شرکت در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در فصل 17-2016 توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن تمرین جدید در زمینه مشکی همراه با آستین هایی به رنگ نارنجی تیره ارائه شده است. لوگوی نایک و باشگاه منچستر سیتی نیز به صورت تک رنگ و به رنگ نارنجی تیره به چشم می آید.

دیگر پیراهن جدید نیز در زمینه مشکی همراه با خطوط نارنجی با ضخامت متفاوت در جلوی پیراهن ارائه شده است. نوار روی آستین ها و همچنین لوگوی نایک و باشگاه منچستر سیتی به صورت تک رنگ و به رنگ نارنجی کار شده اند.

تصاویر بیشتر از پیراهن های تمرینی منچستر سیتی ویژه لیگ قهرمانان اروپا فصل 17-2016 را در گالری عکس مشاهده نمایید.
گالری عکس

سری جدید پیراهن تمرین و پیش از مسابقه لیورپول برای فصل 17-2016
چهارشنبه 31 شهریور 1395 | ( نظرات )
گالری عکس

لباس سوم منچستر سیتی برای فصل 17-2016
چهارشنبه 31 شهریور 1395 | ( نظرات )تیم کیتز – لباس  سوم جدید تیم فوتبال منچستر سیتی برای فصل 17-2016 توسط کمپانی نایک رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید با ترکیب دو رنگ نارنجی در بالا و بنفش در پایین که با شیب پلکانی به وسیله خطوطی با ضخامت های متفاوت در هم آمیخته می شوند ارائه شده است. نوار نارنجی در بالای یقه و نوارای مشکی در پهلوها دیگر جزئیات پیراهن جدید را تشکیل می دهند.

شورت بنفش با نوارهای مشکی در کناره ها به همراه جوراب های بنفش با جزئیات نارنجی ترکیب لباس سوم جدید منچستر سیتی را کامل می کند.

تصاویر بیشتر از پیراهن سوم منچستر سیتی برای فصل 17-2016 را در گالری عکس مشاهده نمایید.
گالری عکس

ذوب آهن و تکابی، سه بازی سه طرح!
چهارشنبه 31 شهریور 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در دیدار هفته هفتم مقابل استقلال تهران پیراهنی با طرح متفاوت با دیدارهای گذشته خود به تن کرده بود.

ذوب آهن که از هفته پنجم لباس های جوما را کنار گذاشت و لباس های تکابی را به تن می کند پس از استفاده از دو طرح متفاوت در دو دیدار گذشته، در دیدار مقابل استقلال از سومین طرح متفاوت استفاده کرد.

پیش از این عنوان شده بود که طرح لباس ذوب آهن با توجه به لوگوی اسپانسر مناسب سازی می شود و این یعنی طرح کاملا تابعی از تبلیغات اسپانسر است و نمی توان ثباتی از آن انتظار داشت. البته شورت بازیکنان نسبت به هفته گذشته تغییر نکرده بود.

به نظر می رسد باشگاه ذوب آهن باید با نگاه حرفه ای تر به این موضوع محدوده و حجم تعریف شده ای را برای لوگوی اسپانسر تعیین کند چرا که امروزه این تغییرات مکرر دیگر جایی در فوتبال حرفه ای دنیا ندارد و به اعتبار مجموعه لیگ ایران لطمه خواهد زد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic