رسانه تخصصی مستقل

مجید؛ آقایی در المپیک، منفعل در داخل
یکشنبه 31 مرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - استفاده کشتی گیران کشورهای مختلف حاضر در المپیک از دوبنده هایی که لوگوی مجید یا مروژ بر روی آن نقش بسته توجه علاقه مندان حوزه پوشاک ورزشی را به خود جلب کرده است.

در رقابت های کشتی المپیک ریو 2016 کشورهایی از جمله گرجستان، آذربایجان، مراکش، قرقیزستان، رومانی، مجارستان و حتی ترکیه(با لوگوی مخدوش) مجید را به رقیبی جدی برای اسیکس در این رشته ورزشی تبدیل کرده است.

هر چند مجید تنها توانسته بر روی دوبنده ها خودنمایی کند و در نقطه مقابل اسیکس پکیج کاملی از اقلام مرتبط با ورزش کشتی از جمله کفش و زانوبندها و اقلام مفصلی را عرضه می کند.

در هر حال دیده شدن در مهمترین رویداد ورزشی جهان آن هم در شرایطی که فضای تبلیغات به واسطه قوانین این رقابت ها بسیار محدود است اتفاقی ویژه برای مجید بود.

مجید در حالی چشم علاقه مندان ایرانی را به حضور پر رنگ خود در المپیک دوخت که در داخل کشور از نظر به کارگیری طرح های خلاقانه عملکردی نامناسب و منفعلانه داشته است.


تغییرات لباس تیم ملی فعلا در حد فونت شماره ها
شنبه 30 مرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم ملی فوتبال ایران در دیدارهای دوستانه خود در اردوی ایتالیا همچنان به استفاده از لباسی که در دو دیدار دوستانه قبلی خود نیز به تن کرده بود ادامه می دهد.

در این بین تغییر فونت شماره ها پس از اشارات مکرر فعلا اولین گام از تغییرات لباس تیم ملی است، هر چند فونت شماره برخی پیراهن ها با یکدیگر و با شماره روی شورت متفاوت بود که این موضوع اصلا در شان تیم ملی یک کشور به مانند ایران نیست.

پیش از این خبر از آماده شدن لباس درخواستی فدراسیون توسط جیووا به میان آمده بود و از تحویل و رونمایی احتمالی لباس جدید در اردوی ایتالیا صحبت شده بود.

با گذشت یک سال از تاریخ اتمام قرارداد پیشین تامین لباس تیم ملی ایران با آل اشپورت(آلشپرت) و در حالی که کمتر از 12 روز به آغاز رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه فرصت باقی است هنوز به طور قطع مشخص نیست که تیم ملی در دیدار روز 11 شهریور مقابل قطر چه لباسی با چه طرح و برندی به تن خواهد کرد!


نایک در اندیشه در آوردن اروگوئه از چنگ پوما
جمعه 29 مرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – کمپانی آمریکایی نایک در آستانه عقد قرارداد تامین لباس تیم ملی فوتبال اروگوئه قرار گرفته است.

در حالی که قرارداد همکاری بلند مدت فدراسیون فوتبال اروگوئه با برند آلمانی پوما در آخرین روز سال 2016 به پایان می رسد، نایک با پیشنهاد رقم 24 میلیون دلار برای مدت 7 سال عددی نزدیک به پنج برابر رقم پیشنهادی پوما که 5 میلیون دلار است ارائه کرده است.

نکته جالب اینجاست که تامین کننده لباس تیم ملی فوتبال اروگوئه برای دوره جدید با اخذ 19 رای که 16 تای آن متعلق به 16 باشگاه حاضر در دسته برتر فوتبال کشور اروگوئه است انتخاب خواهد شد. چرا که این باشگاه ها نیز از محل درآمد حاصل از این قرارداد سهم خواهند داشت.

در صورت امضای قرارداد نایک با اروگوئه این تیم دومین تیم بزرگ منطقه آمریکای جنوبی پس از شیلی خواهد بود که لباس های پوما را کنار می گذارد و نایک خواهد پوشید.


لباس سوم آلکمار برای فصل 17-2016
پنجشنبه 28 مرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس سوم جدید تیم فوتبال آلکمار هلند که علیرضا جهانبخش بازیکن ملی پوش ایرانی را در ترکیب خود دارد توسط آندر آرمور رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه بنفش همراه با یک پترن گرافیکی تیره در سرتاسر جلوی پیراهن و رنگ نارنجی در نیمه بالای یقه هفت پیراهن ارائه شده است. شورت طوسی همراه با جوراب های نارنجی ترکیب لباس سوم جدید آلکمار در فصل 17-2016 را کامل می کند.


لباس سوم اورتون برای فصل 17-2016
چهارشنبه 27 مرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - لباس سوم جدید تیم فوتبال لیگ برتری اورتون انگلستان برای فصل 17-2016 توسط کمپانی انگلیسی آمبرو رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه زرد روشن همراه با نوارهای آبی در محدوده درز دوخت شانه و آستین ها در جلو و پشت پیراهن ارائه شده است. جزئیات آبی در نوارهای پهلو، آستر یقه هفت و نیمه داخلی نوارهای لبه آستین نیز به چشم می آیند.

شورت آبی با نوارهای زرد در کناره ها به همراه جوراب های زرد با دو نوار باریک آبی در میانه آن ترکیب لباس سوم جدید اورتون در فصل 17-2016 را کامل می کند. تصاویر کامل لباس سوم اورتون برای فصل 17-2016 را در گالری عکس مشاهده نمایید.
گالری عکس شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات