رسانه تخصصی مستقل
اختصاصی / لباس های سایپا برای فصل 96-95
پنجشنبه 31 تیر 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - لباس های اول، دوم و سوم جدید تیم فوتبال سایپا برای فصل 96-95 که تامین آن به عهده جیووا خواهد بود توسط تیم کیتز معرفی می شود.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ نارنجی همراه با نوارهای نارنجی و سفید در لبه آستین ها و تکه نوارهایی با همین ترکیب در لبه پایین پهلوها ارائه شده است. یقه پولو کلاسیک دکمه ای به رنگ سفید به همراه لوگوهای سفید بسیار بزرگ جیووا بر روی آستین ها دیگر جزئیات پیراهن جدید سایپا را تشکیل می دهند.

شورت سفید با تکه نوارهای نارنجی و سفید در لبه پایین کناره های شورت و لوگوهای بزرگ جیووا در بالای این نوارها و احتمالا جوراب های نارنجی ترکیب لباس اول جدید سایپا در فصل 96-95 را کامل می کند.

لباس های دوم و سوم جدید سایپا نیز بر پایه طرحی مشابه لباس اول، با ترکیب پیراهن سفید و شورت نارنجی برای لباس دوم و همچنین پیراهن سرمه ای با شورت سفید برای لباس سوم ارائه شده اند.

تصاویر لباس های اول، دوم و سوم سایپا در فصل 96-95 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

لباس اول دپورتیوو لاکرونیا برای فصل 17-2016
پنجشنبه 31 تیر 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس اول جدید تیم فوتبال دپورتیوو لاکرونیا اسپانیا برای فصل 17-2016 توسط برند ایتالیایی لوتو رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیب سنتی متشکل از نوارهای پهن راه راه آبی و سفید به همراه یقه پولو دکمه ای به رنگ آبی ارائه شده است. نوار پهن آبی رنگ در مرکز پیراهن در محدوده نام و شماره بازیکن در پشت پیراهن قطع شده است و نوارهای لوتو به رنگ مشکی در لبه آستین ها به همراه لوگوی یکصد و دهمین سالگرد تاسیس باشگاه دپورتیوو لاکرونیا در پشت پیراهن پایین یقه دیگر جزئیات پیراهن جدید را تشکیل می دهند.

شورت آبی با نوارهای لوتو به رنگ مشکی در لبه پایین آن به همراه جوراب های آبی با جزئیات سفید ترکیب لباس اول جدید دپورتیوو لاکرونیا در فصل 17-2016 را کامل می کند.

تصاویر بیشتر از لباس اول دپورتیوو لاکرونیا برای فصل 17-2016 را در گالری عکس مشاهده نمایید.
گالری عکس

رونمایی از لباس اول مشهد برای فصل 96-95
پنجشنبه 31 تیر 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - پیراهن اول جدید تیم فوتبال مشهد برای فصل 96-95 که توسط آلشپرت(آل اشپورت) تامین خواهد شد شب گذشته در مراسمی در ورزشگاه ثامن مشهد رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه ای به رنگ سرمه ای تیره همراه با دو خط مورب در بالای جلوی پیراهن و یقه قرمز ارائه شده است. نکته جالب پیراهن جدید مشهد استفاده از فونت مجید برای شماره ها است که در فصل گذشته بر روی لباس های جیووا مشهد(سیاه جامگان) هم مورد استفاده قرار گرفته بود.لباس سوم لاتزیو برای فصل 17-2016
چهارشنبه 30 تیر 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس سوم جدید تیم فوتبال لاتزیو ایتالیا برای فصل 17-2016 توسط مکرون رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه ی سفید همراه با نوارهای پهن آبی آسمانی که هر یک از آنها متشکل از خطوطی با ضخامت های مختلف می شود ارائه شده است. یقه هفت با خط آبی در لبه بالای آن و نوارهای آبی آسمانی در لبه آستین ها و لبه پایین پیراهن به همراه نام باشگاه "S.S. LAZIO" در پشت یقه دیگر جزئیات پیراهن جدید را تشکیل می دهند.

تصاویر بیشتر از پیراهن سوم لاتزیو در فصل 17-2016 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

لباس دوم برنلی برای فصل 17-2016
چهارشنبه 30 تیر 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس دوم جدید تیم فوتبال لیگ برتری برنلی انگلستان برای فصل 17-2016 توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه ای به رنگ آبی آسمانی با نوارهای روی آستین و فضایی در زیر بغل به رنگ قرمز مارون و نوارهای لبه آستین به رنگ سرمه ای تیره همراه با یقه گرد سرمه ای و قرمز ارائه شده است.

شورت سرمه ای تیره با نوارهای قرمز مارون در کناره ها به همراه جوراب های راه راه سرمه ای و قرمز ترکیب لباس دوم برنلی در فصل 17-2016 را کامل می کند.