رسانه تخصصی مستقل
تمدید قرارداد آلمان با آدیداس
دوشنبه 31 خرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – قرارداد تامین لباس تیم ملی فوتبال آلمان توسط کمپانی آدیداس تا پایان جام جهانی 2022 تمدید شد.

به واسطه قرارداد جدید مطابق گمانه زنی ها آدیداس سالانه حدود 65 تا 70 میلیون یورو به فدراسیون فوتبال آلمان پرداخت خواهد کرد. این در حالی است که ارزش قرارداد مابین دو طرف تا امروز معادل 25 میلیون یورو در سال بود که حالا در قرارداد جدید بیش از دو و نیم برابر رشد داشته است.

آلمان به واسطه قرارداد جدید با اختلاف حدودا 30 میلیون یورویی بالاتر از فرانسه و انگلستان در صدر جدول ارزشمندترین قراردادهای لباس تیم های ملی فوتبال جهان قرار خواهد گرفت.

فرانسه سالانه مبلغ 42.6 میلیون یورو و انگلستان 34.5 میلیون یورو از اسپانسر مشترک خود یعنی نایک دریافت می کنند.


آدیداس ضلع سوم بازی پر ماجرای سوئیس فرانسه
دوشنبه 31 خرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – دیدار سوئیس مقابل فرانسه را شاید بتوان حادثه خیز ترین و پر خبر ترین مسابقه یورو 2016 در نوع خود تا به امروز قلمداد کرد.

پس از اقدام غیر منتظره نایک در رونمایی از پیراهن دوم جدید تیم ملی فرانسه بدون اطلاع قبلی و همچنین پاره شدن لباس های پوما بر تن بازیکنان سوئیس، با ترکیدن توپ مسابقه، آدیداس هم در سریال حواشی این مسابقه خاص سهیم شد.

در دقیقه 54 این مسابقه و در صحنه تقابل گریژمان با بهرامی توپ تحت فشار دو طرفه استوک های کفش این دو بازیکن قرار گرفت که این فشار خارج از حد تحمل توپ مسابقه بود و منجر به ترکیدن آن شد.

اتفاقات این مسابقه خارق العاده هر سه برند بزرگ پوشاک ورزشی جهان یعنی نایک، آدیداس و پوما را به چالش کشید، هر چند نایک با اقدامی خودخواسته در این دیدار خبرساز شد اما پارگی پیراهن بازیکنان سوئیس و ترکیدن توپ مسابقه برای پوما و آدیداس تبعات منفی بیشتری خواهد داشت.


ضعف لباس های پوما یا فشار بیش از حد بازیکنان فرانسه؟
دوشنبه 31 خرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم ملی فوتبال سوئیس در دیدار آخر خود در مرحله گروهی یورو 2016 مقابل فرانسه میزبان در حالی در پایان نیمه اول به رختکن رفت که سه بازیکن این تیم به دلیل پارگی پیراهن خود مجبور به تعویض آنها شدند.

پوما که به تولید لباس های جذب برای تیم های تحت پوشش خود شهره است به نظر می رسد از اتفاقات این دیدار و پاره شدن پیراهن بازیکنان سوئیس دل خوشی نداشته باشد.

البته موضوع پاره شدن پیراهن امبولو، ژاکا و مهمدی نیاز به بررسی بیشتر در ارتباط با مقاومت پارچه لباس های پوما و همچنین میزان فشار وارده از سوی بازیکنان حریف دارد.


رونمایی فرانسه از لباس دوم جدید مقابل سوئیس
دوشنبه 31 خرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم ملی فوتبال فرانسه در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی یورو 2016 مقابل سوئیس لباس های دوم متفاوت با آنچه پیش از این رونمایی شده بود به تن کرده بود.

پیراهن دوم جدید در بدنه اصلی به رنگ سفید و در محدوده آستین ها به رنگ خاکستری روشن ارائه شده است. شورت سرمه ای با نوارهای تیره تر در کناره های شورت که هم رنگ نوار دور یقه پیراهن هستند به همراه جوراب سفید ترکیب لباس دوم جدید تیم ملی فرانسه در یورو 2016 را تکمیل می کند.

این اقدام که بدون اطلاع رسانی قبلی انجام گرفته حرکتی غیر معمول از سوی نایک به شمار می رود که تا این لحظه توجیهی برای آن اعلام نشده است. به نظر می رسد این لباس تنها در همین مسابقه مورد استفاده قرار گرفته و فرانسه در دیدارهای آینده خود با لباس دوم پیشین به میدان خواهد رفت.لباس اول المپیاکوس برای فصل 17-2016
یکشنبه 30 خرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس اول جدید تیم فوتبال المپیاکوس یونان برای فصل 17-2016 با ترکیب سنتی راه راه قرمز و سفید توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با نوارهای عمودی قرمز و سفید در بدنه اصلی به همراه یقه گرد قرمز با خط سفید در حاشیه آن ارائه شده است. آستین ها و فضای پشت پیراهن یکدست به رنگ قرمز، نوارهای لبه آستین به رنگ سفید و قرمز و سه خط های آدیداس به رنگ سفید در پهلوها کار شده اند.

عبارت "WE KEEP ON DREAMING" نیز به عنوان شعار رسمی باشگاه المپیاکوس در داخل یقه درج شده است. شورت قرمز با سه خط های آدیداس و جوراب احتمالا قرمز با جزئیات سفید ترکیب لباس اول جدی المپیاکوس در فصل 17-2016 را کامل می کند.

تصاویر بیشتر از پیراهن اول المپیاکوس برای فصل 17-2016 را در گالری عکس مشاهده نمایید.
گالری عکس