رسانه تخصصی مستقل
لباس اول پرو برای کوپا آمریکا 2016
جمعه 31 اردیبهشت 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس اول جدید تیم ملی فوتبال پرو به صورت نسخه تولید محدود برای شرکت در رقابت های کوپا آمریکا 2016 توسط آمبرو رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ سفید همراه با جزئیات قرمز با ترکیبی سنتی ارائه شده است. یقه هفت که در قسمت جلو به شکل بریده و صاف در آمده با دو تکه نوار قرمز رنگ در دو طرف نیمه پایین آن به همراه یک نوار قرمز مورب در نیمه بالای جلو که در پشت پیراهن نیز تکرار شده از دیگر جزئیات پیراهن جدید است.

نوار موربی که در نیمه بالای جلو و پشت پیراهن به چشم می آید الهام گرفته از پیراهنی است که تیم ملی پرو در سال 1939 توانست با آن عنوان قهرمانی کوپا آمریکا را کسب کند. نوارهای لبه آستین هم در نیمه بیرونی به رنگ سفید و در نیمه داخلی قرمز هستند.

تصاویر بیشتر از پیراهن جدید پرو در کوپا آمریکا 2016 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

گالری عکس

رکورد شکنی وولفسبورگ در قرارداد با نایک
جمعه 31 اردیبهشت 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - باشگاه آلمانی وولفسبورگ به تازگی از توافق برای همکاری استراتژیک 9 ساله برای تامین لباس های این باشگاه توسط نایک خبر داده است.

ارزش قرارداد جدید ما بین نایک و وولفسبورگ معادل 8 میلیون یورو به ازای هر فصل خواهد بود و به این ترتیب وولفسبورگ از ابتدای فصل 17-2016 با لباس های نایک به میدان خواهد رفت.

مجموع رقم قرارداد جدید در 9 سال حدود 75 میلیون یورو خواهد بود که این قرارداد را به بزرگترین قرارداد لباس تاریخ باشگاه وولفسبورگ و دومین قرارداد با ارزش لباس  در بوندسلیگا تبدیل خواهد کرد.چلسی در آستانه قرارداد با نایک
پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - چلسی برای جایگزینی آدیداس به عنوان تامین لباس های خود با نایک، غول آمریکایی صنعت پوشاک ورزشی به توافق اولیه رسیده است.

چلسی طبق توافق اخیر با آدیداس در پایان فصل 17-2016 پس از شش سال به همکاری خود با این برند آلمانی پایان خواهد داد. بر اساس گزارش نشریه تلگراف باشگاه چلسی و کمپانی نایک بر سر مبلغ60 میلیون پوند در سال به توافق رسیده اند.

جزئیات بیشتری از این قرارداد منتشر نشده است اما چیزی که مشخص است چلسی در قرارداد جدید مبلغی معادل دو برابر قرارداد با آدیداس را دریافت خواهد کرد.بارسلونا در آستانه قرارداد یک میلیارد یورویی با نایک
پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - باشگاه بارسلونا تصمیم دارد با امضای قراردادی جدید تولید و تامین لباس های خود را که بر عهده کمپانی نایک است به مدت 10 سال دیگر تمدید کند.

بر اساس گزارش نشریه کاتالانی "آرا" باشگاه بارسلونا و شرکت نایک تقریبا بر سر مبلغ 100 میلیون یورو در سال به توافق رسیده اند که با این حساب بارسلونا قادر خواهد بود منچستر یونایتد را که با 96 میلیون یورو در سال بیشترین میزان دریافتی در بین تیم های فوتبال جهان را دارد پشت سر بگذارد.

قرارداد جدید به مدت 10 سال معتبر خواهد بود که مجموعا رقمی حدود 1 میلیارد یورو ارزش این قرارداد است. طبق گزارش نشریه کاتالانی این قرارداد ظرف دو تا سه هفته آینده توسط طرفین به طور رسمی اعلام خواهد شد.


قطع همکاری آدیداس و چلسی
پنجشنبه 30 اردیبهشت 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - کمپانی آدیداس و باشگاه چلسی به طور رسمی اعلام کردند که در پایان فصل آینده به همکاری شش ساله با یکدیگر پایان خواهند داد.

در ابتدا قرار بر این بود که همکاری این دو تا سال 2023 ادامه پیدا کند اما حالا چلسی علاقه ای به ادامه همکاری با برند آلمانی ندارد و خبر جدایی آدیداس از چلسی از سوی مسئولان آنها اعلام شده است. این به این معناست که لباس جدید چلسی در فصل 17-2016 آخرین لباس این تیم با لوگوی آدیداس در مقطع کنونی خواهد بود.

با توجه به این فعل و انفعالات صورت گرفته به نظر می رسد نایک محتمل ترین گزینه برای جایگزینی آدیداس به عنوان تامین کننده لباس های چلسی برای اولین بار در تاریخ این باشگاه از ابتدای فصل 18-2017 باشد.