رسانه تخصصی مستقل
معرفی ساق های نوآورانه هایپر استرانگ نایک
سه شنبه 31 فروردین 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – کمپانی نایک اخیرا به دنبال رونمایی از لباس تیم های ملی در سال 2016 در حاشیه اجلاس نوآوری نایک 2016 در نیویورک از ساق بند های خلاقانه جدید خود با عنوان Hyperstrong به طور اختصاصی برای تیم های ملی فرانسه و ایالات متحده آمریکا رونمایی کرد.

این ساق بند جدید برای تقویت ناحیه مچ پا و محافظت از مناطق حساس ساق پا طراحی شده است در حالی که جوراب های معمولی فاقد این قابلیت هستند. و به گونه ای تولید شده که کمترین اثر منفی را بر جنب و جوش و چابکی بازیکن خواهد گذاشت.

ساق بند جدید Hyperstrong به گونه ای طراحی شده است که بیشترین هماهنگی را با جوراب های جدید NikeGRIP دارد و به خوبی با آن همگام سازی می شود و به عنوان راه حلی دوگانه برای استحکام و ثبات بیشتر و همچنین محافظت از نقاط حساس پا عمل خواهد کرد.

تصاویر بیشتر از ساق بند های جدید Hyperstrong نایک را در گالری عکس خبر مشاهده نمایید.

گالری عکس خبر

نبرد رنگ ها روی نیمکت
دوشنبه 30 فروردین 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - در فصل جاری بیش از هر فصل دیگری شاهد استفاده مربیان از پوششی که نشان دهنده وابستگی به تیم تحت هدایت یا تیم محبوب آنها است هستیم.

این علایق و وابستگی گاه به نبردی خارج از میدان تبدیل می شود، به طوری که در دربی های اخیر بین پرسپولیس و استقلال این نوع پوشش موجب تقابل علنی بیرون از زمین میان برانکو ایوانکوویچ و پرویز مظلومی سرمربیان دو تیم شده بود.

گرچه سرمربیان دو تیم بزرگ پایتخت از پلیورها و پیراهن ها و شال و کلاه قرمز و آبی در سایر مسابقات تیم خود بهره برده اند اما این عمل معمولا در نبردهای رو در رو نمود بیشتری پیدا می کند و به عاملی برای تهییج هواداران و بازیکنان تبدیل می شود.

نمونه های دیگری از این نوع رفتارها را در بین برخی سرمربیان تیم ها از جمله علیرضا منصوریان و یحیی گل محمدی سرمربیان تیم های نفت تهران و ذوب آهن اصفهان شاهد هستیم که به طرق گوناگون تعلق خاطر خود به تیم های سابق را بروز می دهند.

به نظر می رسد این مربیان کاملا به تاثیر پذیری هواداران از اینگونه حرکت ها واقف هستند و از این رو انتظار می رود در آینده شاهد خلاقیت بیشتری از سوی آنها در استفاده از اجزای پوششی به رنگ تیم خود باشیم.


امضای قرارداد تامین لباس ساوتهمپتون با آندر آرمور
دوشنبه 30 فروردین 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - تیم فوتبال لیگ برتری ساوتهمپتون انگلستان برای تامین لباس و مجموعه پوشاک خود در چهارچوب یک قرارداد بلند مدت از ابتدای فصل 17-2016 با کمپانی آندر آرمور به توافق رسید.

باشگاه ساوتهمپتون دومین باشگاه در لیگ برتر انگلستان پس از تاتنهام است که با آندر آرمور قرارداد همکاری امضا می کند. جزئیات مالی دقیقی از این قرارداد منتشر نشده است اما به نظر می رسد ارزش آن کمی بیش از قرارداد تامین لباس پیشین ساوتهمپتون با آدیداس خواهد بود.

قرارداد جدید میان آندر آرمور و ساوتهمپتون تا سال 2023 معتبر خواهد بود. همچنین انتظار می رود اولین لباس های ساوتهمپتون با برند آندر آرمور اوایل ماه جولای به فاصله کمی از توافق طرفین رونمایی شود.لباس دروازه بانی رئال مادرید در فصل 17-2016
یکشنبه 29 فروردین 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - به تازگی تصاویری از پیراهنی منصوب به پیراهن دروازه بانی جدید رئال مادرید برای فصل 17-2016 منتشر شده است.

پیراهن جدید بر اساس طرح یکی از پیراهن های تیمی آدیداس برای فصل پیش رو و همچنین با طرحی مشابه لباس دروازه بانان تیم های ملی تحت حمایت آدیداس در رقابت های یورو 2016 ارائه شده است.

پیراهن با یقه خاص و به رنگ زمینه آبی روشن به همراه یک گرافیک آبی تیره در محدوده آستین ها ارائه شده است. همچنین سه خط های آدیداس به رنگ سفید در پهلوها و یک نوار آبی تیره و روشن در قسمت بالایی یقه به چشم می آید که نام باشگاه "REAL MADRID" در دل آن بافته شده است.

لوگوی رئال به صورت تک رنگ و بج لالیگا در قالبی متفاوت با گذشته و نوشته "LaLiga" با فونتی جدید بر روی آستین راست دیده می شوند.

گالری عکس خبر

یک خروار تبلیغات بعلاوه اندکی لباس!
شنبه 28 فروردین 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز - تیم های پرسپولیس و استقلال در حالی در دربی 82 گام به میدان گذاشتند و نمایش فوتبالی چشم نوازی را ارائه کردند که تبلیغات روی لباس آنها همچون همیشه تمام تلاش خود را برای تحت الشعاع قرار دادن زیبایی های این مسابقه به کار بسته بود!

قرمز و آبی های پایتخت در این مسابقه علاوه بر تبلیغات پیشین تبلیغات جدیدی را نیز بر روی پیراهن های خود می دیدند. با توجه به تداوم حضور اسپانسرهای قبلی بر روی پیراهن دو تیم، مجریان تبلیغات روی پیراهن دو تیم به هیچ فضایی روی پیراهن ها رحم نکردند و علاوه بر موقعیت های پیشین تبلیغات اسپانسر جدید را روی شانه ها و بازوها درج کرده بودند.

حجم این تبلیغات آنقدر زیاد بود که از طرفی موجب مخدوش کردن طرح لباس و از طرف دیگر موجب سردرگمی بیننده شده بودند. در این بین پیراهن دو تیم آنقدر الحاقات و وصله های گوناگون و در ابعاد مختلف داشت که مجری چاپ را از نصب برخی لوگوهای ضروری همچون بج قیرپلی غافل کرده بود.

همه ما به این اصل قائل هستیم که هر چیزی به اندازه اش مطلوب است و تاثیر مثبت خود را خواهد داشت و با افراط در هر چیزی زمینه لوث شدن آن به وجود خواهد آمد. بارها گفته ایم که اگر فضای تبلیغاتی روی لباس به درستی مدیریت نشود، زمینه تبدیل تبلیغ به یک ضد تبلیغ بزرگ را فراهم می سازد.

جدای از بحث تاثیر تبلیغات و جلوه بصری لباس، این حجم از تبلیغات موجب افزایش وزن پیراهن و شورت و بسته شدن منافذ پارچه لباس می شود که این موضوع موجب اختلال در جریان هوا و به دنبال آن سبب افزایش تعریق و کاهش سرعت خشک شدن بدن ورزشکار می شود.

همه این موارد نهایتا روی بازدهی و کارایی حداکثری بازیکن تاثیر منفی خود را خواهد گذاشت و به تبع آن مجموعه تیم را در رسیدن به نتیجه مطلوب دچار مشکل خواهد کرد.

تصاویری از تبلیغات پیراهن تیم های پرسپولیس و استقلال در دربی 82 را در گالری عکس خیر مشاهده نمایید.

گالری عکس خبر