رسانه تخصصی مستقل
لباس دوم جدید ذوب آهن مقابل صبا
شنبه 30 آبان 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در دیدار هفته دوازدهم مقابل صبای قم به اجبار از لباسهای دوم خود که طرحی مشابه لباس اول این تیم در لیگ داشت استفاده کرد.

ذوب آهن که فصل را با مجید شروع کرده بود و در ادامه با تکابی در میادین حاضر شد، حالا در چند هفته اخیر لیگ به ثبات نسبی در طرح لباس خود رسیده است، اگرچه این تیم در دیدار جام حذفی مقابل پرسپولیس لباس های لژیا را به تن داشت.

لباس دوم جدید ذوب آهن با طرحی مشابه طرح آخرین لباس اول این تیم در لیگ آماده شده و ترکیبی از رنگ سبز به عنوان رنگ اصلی و سفید به عنوان رنگ مکمل را شامل می شود. البته طرح شورت هایی که در لباس اول و دوم این پیراهن مورد استفاده قرار گرفته به وضوح هیچ ربطی به طرح پیراهن ندارد و به سادگی در یک چارچوب نمی گنجند.

نکته دیگر اینکه مجید توانسته همچنان حضور خود را در ترکیب پوشش ذوب آهن حفظ کند، طوری که بازیکنان همچون تمام دیدارهای ذوب آهن در فصل 95-94 از جوراب های مجید استفاده کردند و دروازه بان این هم یکدست مجید پوش بود.


لباس ویژه پی اس جی برای احترام به قربانیان حادثه پاریس
شنبه 30 آبان 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال پاریس سنت ژرمن در چند دیدار آینده خود با لباسهایی که بر روی آن نوشته ای جهت احترام به قربانیان حادثه روز 13 نوامبر در پاریس درج شده به میدان خواهد رفت.

پس از حوادث تروریستی پاریس که منجر به کشته شدن 129 تن شد باشگاه پاریس سنت ژرمن به عنوان تیم اول شهر پاریس با لباسهایی که در آنها در زیر نشان پاریس سنت ژرمن نوشته "Je suis Paris" به معنی "من پاریس هستم" نقش بسته مقابل حریفان خود حاضر خواهد شد.

زلاتان ابراهیموویچ و یارانش در سه بازی آینده پاریس سنت ژرمن مقابل لورین، مالمو و ترویس این لباسهای ویژه را به تن خواهند کرد. همچنین تیم بانوان پاریس سنت ژرمن نیز در دیدار مقابل اوربو در لیگ قهرمانان زنان اروپا از این لباس بهره خواهند برد.


رژه برندها در دروازه فولاد خوزستان
شنبه 30 آبان 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – فولاد خوزستان در حالی در هفته دوازدهم لیگ برتر 95-94 مقابل استقلال قرار گرفت که دروازه بان این تیم با ترکیبی از برندهای داخلی و خارجی درون دروازه ایستاد.

در حالی که مدت زیادی است تیم فولاد خوزستان با لباسهای آل اشپورت به رقابت با حریفان خود می پردازد اما همواره شاهد استفاده دروازه بانان این تیم از لباسهایی با برند متفاوت با تیم بوده ایم.

سلیمی دروازه بان اول فولاد به تناوب از لباسهایی با برند نایک و آدیداس استفاده می کرد ولی در آخرین مورد از این موارد دروازه بان جانشین این تیم که در دیدار مقابل استقلال از ابتدا در ترکیب قرار گرفته بود با پیراهن و جوراب آدیداس و شورت مجید در زمین حاضر شد.

این تنوع برند در پوشش یک دروازه بان کمتر پیش می آید و معمولا دروازه بان هایی که با برندی متفاوت از تیم در زمین حضور پیدا می کنند به شکل یکدست از پیراهن و شورت و جوراب یک برند بهره می برند تا بتوانند آنطور که خود مایل هستند جلب توجه کنند، ولی دروازه بان فولاد با استفاده از دو برند متفاوت با برند لباس تیم بی نظمی در پوشش تیمی خود را به اوج رساند.


رونمایی ملوان از لباس جدید در هفته دوازدهم
جمعه 29 آبان 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در اولین مسابقه خود پس از توافق با جیووا از لباس جدید خود مقابل سایپا رونمایی کرد.

ملوانی ها که همیشه بر روی پیراهن خود نمادی از لنگر داشتند این بار در پیراهن جدید خبری از لنگر نبود و تنها سعی شده لباسی به رنگ نزدیک به رنگ سنتی ملوان تهیه شود.

پیراهن جدید به رنگ سفید دارای یقه هفت آبی کمرنگ و لبه یقه سفید، نوار پهن بر روی سینه که از هر طرف از محل اتصال آستین ها به بدنه اصلی شروع و هرچه به وسط می رود با شیب کمی رو به پایین می رود و در نمای کلی شکل یک حجم رو به پایین را تداعی می کند. همچنین در قسمت بالای پشت پیراهن قسمت نیم دایره ای به رنگ آبی روشن فضای پشت یقه و کمی بیشتر از طرفین آن را اشغال می کند.

در لبه پایین پیراهن هم یک نوار باریک به رنگ آبی روشن کار شده است. شورت آبی روشن با نوار سفید باریک در لبه آن و همچنین جوراب های سفید ترکیب لباس اول جدید ملوان برای ادامه فصل 95-94 را کامل می کند.

تصاویر بیشتر در قسمت گالری عکس خبر.
گالری عکس خبر

راز پیراهن شماره 9 طارمی در گوام
جمعه 29 آبان 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز - تیم ملی فوتبال ایران در 3 سال گذشته بارها بابت مساله اسپانسر پوشاک خود تیتر رسانه ها بوده و این مساله همچنان ادامه دارد. آخرین اتفاق مربوط به بازی تیم ملی ایران در گوام است که شاید باور آن برای هر فوتبال دوستی دشوار باشد. اینکه تیم ملی ایران که یکی از مهمترین و البته متمول ترین تیم های آسیایی است، در شرایطی به گوام سفر کرده که ستاره خط حمله آن نگران پاره شدن یا خونی شدن پیراهنش بوده است. چراکه هیچ پیراهن یدکی همراه کاروان تیم ملی نبوده. داستان را با هم از نو می خوانیم:

قبل از شروع مجدد بازی های ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی دو دست پیراهن مسابقه به هر یک از بازیکنان تحویل شده است. دو پیراهنی که شماره های تازه ای روی آن خورده شده؛ مثلا با بازگشت کریم انصاری فرد پیراهن شماره 10 به وی بازگردانده شده و وحید امیری پیراهن شماره 20 را انتخاب کرد یا با حضور علیرضا جهانبخش، پیراهن شماره 18 از سعید عزت اللهی گرفته شده تا جهانبخش دوباره همان پیراهن قدیمی خود را به تن کند و پیراهن شماره 17 در بازی ترکمنستان به سعید عزت اللهی برسد. به بازیکنان تیم ملی گفته شده بود بعد از بازی ترکمنستان هر دو دست پیراهن را به تدارکارت تیم ملی تحویل بدهند اما با توجه به اینکه سفر به گوام بلافاصله پس از بازی ترکمنستان انجام شده مشکلاتی رخ می دهد.

مهدی طارمی در بازی ترکمنستان غایب بود اما در بازی مقابل گوام جزو نفرات اصلی تیم ملی قرار داشت. او که علاقه دارد با پیراهن شماره 17 بازی کند، در بازی گوام 9 پوشید اما چرا؟ موضوع این بود که سعید عزت اللهی برخلاف آنچه تصور می شد پیراهنی که با آن به ترکمنستان گل زده بود را با خود برده بود. عزت اللهی که تیم ملی را در سفر گوام همراهی نکرد، یک مشکل بزرگ برای هم تیمی اش ایجاد کرد. مشکلی که البته او هیچ تقصیری در آن ندارد. به جز او امید ابراهیمی (پیراهن شماره 9 ) و احسان حاج صفی (پیراهن شماره 3) هم یک دست از دو دست لباس ملی را تحویل ندادند.

با توجه به جنس پیراهن تیم ملی، ملی پوشان در همه بازی ها در پایان نیمه اول پیراهن خود را تعویض می کنند و در نیمه دوم با پیراهن جدیدی بازی می کنند. علت این کار سنگین شدن پیراهن در نیمه اول به واسطه تعرق بازیکنان است. این مساله در گوام با توجه به ساعت بازی به صورت تشدید شده وجود داشت. اما 3 شماره پیراهن ناقص بود. تیم ملی در حالی مقابل گوام قرار گرفت که 3 دست پیراهن از پیراهن های شماره گذاری شده را به همراه نداشت. 17، 3 و 9. کادرفنی تیم ملی تصمیم می گیرد طارمی در بازی گوام 9 بپوشد چراکه با توجه به اینکه پیراهن شماره 19 در اختیار کاوه رضایی است در صورت آسیب دیدن پیراهن (پارگی) یا خونی شدن آن، پیراهن کاوه رضایی از روی نیمکت با یک چسب سفید مخصوص شماره 9 بشود و در اختیار طارمی قرار بگیرد.

مهدی طارمی بعد از بازی خوبش در نیمه اول بازی گوام در حالی در نیمه دوم وارد زمین شد که تدارکات تیم ملی با سشوار زدن به پیراهن او بین دو نیمه سعی کرد دوباره لباس طارمی را خشک شده در اختیار او قرار بدهد. البته این اتفاق دور از چشم کی روش رخ داد که به اندازه کافی از این اتفاقات عصبانی بود. طارمی که در نیمه دوم هم کامل بازی کرد، مشکلی بابت پارگی یا خونی شدن پیراهن پیدا نکرد و 90 دقیقه را با همان یک پیراهن تمام کرد.

امروز افشین پیروانی مدیر تیم ملی اعلام کرد تیم ملی مدت هاست قراردادی با کمپانی آل اشپورت تامین کننده البسه تیم ملی ندارد و آنها بابت ارتباطی که با فدراسیون دارند، این لباس ها در اختیار تیم ملی می گذارند. نکته عجیب این است که چرا با وجود علاقه سایر برندها هیچ کار ویژه ای در این زمینه از سوی فدراسیون صورت نگرفته است تا اتفاقاتی مثل این رخ بدهد و سرمربی تیم ملی را به اوج عصبانیت برساند تا جایی که او بعد از برد 6 ـ صفر تهدید به رفتن کند.

منبع: ورزش سه