رسانه تخصصی مستقل
لباسهای تمرین و پیش از بازی آس رم 2016
پنجشنبه 30 مهر 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تصاویر لباس تمرین و پیش از بازی نایب قهرمان فصل گذشته سری آ با ترکیبی از رنگ قرمز تیره سنتی آس رم همراه با سایه روشن های آبی منتشر شد.

لباسهای تمرین جدید آس رم برای سال 2016 عمدتا به رنگ آبی تیره همراه با لوگوی نایک، یقه مدرن نایک و خط روی آستین ها همگی به رنگ مارون طراحی شده است.

نایک همچنین لباس پیش از بازی جدیدی برای رمی ها تدارک دیده که از ژانویه 2016 توسط فرانچسکو توتی و یارانش مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این لباس هم عمدتا به رنگ آبی تیره همراه با نوار روی آستین ها به رنگ قرمز تیره و طرح گرافیکی زیگزاگی در قسمت جلویی پیراهندر سه رده با سایه روشن ها متفاوت از پایین به بالا از پر رنگ به کمرنگ می رود.
گالری عکس خبر

فولاد با طرح های گذشته خداحافظی می کند؟
پنجشنبه 30 مهر 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال فولاد خوزستان که از فصل 92-1391 تا امروز از چند طرح مختلف به صورت شناور از برند آل اشپورت برای لباس خود بهره برده، در هفته نهم لیگ برتر فصل 95-1394 طرح دیگری را وارد چرخه لباسهای خود کرد.

فولاد در دیدار مقابل صبای قم با لباس قرمز همراه با حاشیه های زرد با همان طرح لباس تیم ملی که در سالهای پیشین تیمهایی نظیر کایزرسلاترن هم با ترکیب رنگی متفاوت از همین طرح استفاده کرده اند به میدان رفت.

لباسی که از ابتدای فصل جاری بر تن بازیکنان فولاد بود، به شکل پراکنده در سه فصل پیش از آن هم مورد استفاده فولادی ها قرار گرفته بود. حال به نظر می رسد استفاده از لباس جدید به خاطر آستین کوتاه بودن لباس قبلی و مناسب نبودن برای فصل سرما بوده است.

 البته فولادی ها در دیدار هفته هفتم مقابل سایپا از لباس دوم خود با همین طرح جدید استفاده کردند و به نظر می رسد این طرح منتخب فولاد برای ادامه فصل خواهد بود.

باید منتظر ماند و دید فولاد با ورود لباس جدید با طرح های قدیمی خداحافظی می کند یا این چرخه تکراری دوباره به جریان خواهد افتاد.


تغییر چند باره طرح لباس ذوب آهن
چهارشنبه 29 مهر 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در حالی که در شش هفته ابتدایی لیگ 95-94 با لباسهای مجید در میادین حاضر شده بود و در هفته هفتم همچون فصل پیش با لباسهای تولیدی تکابی به میدان رفته بود، در هفته های هشتم و نهم با طرحی متفاوت با هفته های گذشته در زمین حاضر شد.

ذوب آهن از ابتدای لیگ امسال با لباسهای مجید کار خود را آغاز کرد و در ادامه با تغییر طرح پیراهن در هفته پنجم به همکاری با مجید ادامه داد. تغییرات در هفته ششم به تغییر رنگ شورت این تیم منجر شد و در حالی که تازه لباس به سر و شکل نسبتا ایده آلی رسیده بود به یکباره ذوب آهن از هفته هفتم با لباسهای تکابی در زمین حضور یافت.

در هفته های هشتم و نهم تولیدی تکابی با ارائه طرحی دیگر برگ دیگری از دفتر تغییرات لباس ذوب آهن در فصل 95-94 را ورق زد. این دگرگونی ها البته روی جوراب ها تاثیری نداشت و در سه هفته اخیر تیم همچنان با جوراب های مجید به بازی می پردازد.


لباس دوم تراکتورسازی، بدون تغییر نسبت به فصل قبل
چهارشنبه 29 مهر 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته هشتم لیگ برتر 95-94 مقابل فولاد خوزستان از لباسهای دوم خود استفاده کرد در حالی که طرح لباس همانند لباس اول تغییری نسبت به فصل قبل نداشته است.

لباس دوم تراکتورسازی به رنگ سفید و با حاشیه های قرمز رنگ اکنون در دومین فصل استفاده از آن به طرحی خسته کننده تبدیل شده و مشخص نیست تراکتور تا چه زمانی به بازی با این لباسها ادامه خواهد داد.


بازگشت دوباره سایپا به جیووا
سه شنبه 28 مهر 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال سایپا که در هفته هفتم با لباسهای یوسف جامه در میدان مسابقه حاضر شده بود بار دیگر در هفته هشتم به جیووا روی آورد.

سایپا که از ابتدای فصل تا پایان هفته ششم با لباسهای برند جیووا در میادین حاضر شده بود با وقفه ای یک هفته ای دوباره لباسهای این برند را بر تن خود دید و به نظر می رسد این همکاری ما بین باشگاه سایپا و جیووا تا پایان فصل تداوم خواهد داشت.