رسانه تخصصی مستقل
پیراهن جدید استقلال فراتر از انتظار
سه شنبه 31 شهریور 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال استقلال در دیدار عقب افتاده هفته پنجم لیگ برتر مقابل نفت تهران پیراهن جدیدی را مورد استفاده قرار داد که طرحی قابل قبول و فرمی زیبا داشت.

لباس جدید استقلال یکدست به رنگ آبی و شامل پیراهن یقه گرد همرنگ زمینه لباس با نوار پهن سفید بر روی شانه ها و نوارهای آبی در لبه آستین ها است. در تکه جلویی پیراهن خط های افقی به رنگ کمی تیره تر از آبی زمینه سرتاسر فضای جلوی پیراهن را پوشانده است.

جلوی پیراهن در محدوده سینه سمت چپ بخشی از نشان باشگاه استقلال به شکل سایه ای همرنگ با خط های افقی چاپ شده است. در نیمه پایینی پیراهن هم در سمت راست بازیکن بخشی از نشان استقلال در اندازه ای بزرگتر از نشان بالایی و به همان رنگ چاپ شده است.

یکی از عواملی که به زیبایی لباس افزوده است نشان باشگاه استقلال است که به صورت تک رنگ و به رنگ سفید چاپ شده و نمای ساده و چشم نوازی را ایجاد کرده است.

شورت به رنگ آبی با نوارهای سفید در دو طرف که از بالا تا پایین شورت امتداد دارند تکمیل شده است. جوراب ها هم ساده و به رنگ آبی هستند.

پس از آن وضع نا امید کننده لباس استقلال در پنج هفته نخست لیگ به نظر می رسد این لباس تحولی چشمگیر و جهشی فراتر از انتظار را در پوشش تیم ایجاد کرده است. البته شاید می شد با حذف یکی از نشان های استقلال در زمینه لباس خروجی بهتری از لباس جدید گرفت ولی این طرح هم در نوع خود قابل قبول است.


رونمایی از لباس جدید نفت تهران 95-1394
سه شنبه 31 شهریور 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال نفت تهران در دیدار عقب افتاده هفته پنجم مقابل استقلال از لباس جدید خود برای فصل 95-1394 رونمایی کرد.

لباس جدید یکدست زرد رنگ با یقه هفت و نوارهای لبه آستین به رنگ آبی، شش خط عمودی بر روی هر طرف شانه ها، و خطوطی که به شکل موازی از کناره پیراهن شروع و هرچه به مرکز پیراهن نزدیک می شود رو به پایین می رود. سه خط بالایی این مجموعه خطوط ممتد و خطوط بعدی هرچه به پایین تر می رود به خط چین های ریز تری تبدیل می شود.

در محدوده پشت شانه هم نواری طلایی رنگ به اندازه عرض شانه کار شده است که پیش از این مشابه آن را در لباسهای آدیداس در سال فوتبالی 15-2014 دیده بودیم. پشت یقه هم نام باشگاه به انگلیسی درج شده است.

شورت دارای هشت خط چین موازی در هر دو طرف است که در مرکز خطوط رو به پایین است.

آل اشپورت اما این بار در جوراب ها سنت شکنی کرده و پس از مدت ها جورابهایی با طرح کاملا مرتبط با پیراهن و شورت ارائه کرده است. در جوراب ها هم خط ها مشابه خط های پیراهن هستند و سه خط ممتد در بالا و بقیه خط چین هستند.


اولین نمایش پرسپولیس در زمین با لباس جدید
سه شنبه 31 شهریور 1394 | ( نظرات )
تیم کیتز – تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم جام حذفی مقابل ملوان اولین بار از لباس اول جدید خود استفاده کرد.

لباس پرسپولیس قبل و بعد از رونمایی واکنشهای مختلفی را بر انگیخت و بعد از اولین حضور پرسپولیس با لباس جدید موضوع اندازه فونت شماره پشت پیراهن هم به موارد مورد بحث افزوده شد.

در اینکه شماره های پشت پیراهن کمی بزرگ تر از حد معمول هستند شکی نیست و در صورتی که نیاز به درج نام بازیکن یا اسپانسر پشت لباس باشد شماره ها باید جابجا و کوچک تر شوند. البته در لیگهای مختلفی در سراسر دنیا شماره ها با ابعاد متفاوت پشت لباسها درج می شود و در این مورد باید به آیین نامه سازمان لیگ ایران مراجعه کرد.

در لباس جدید، پرسپولیس همچون گذشته از جورابهای قدیمی بهره می برد.


لباس دوم جدید سایپا در جام حذفی
دوشنبه 30 شهریور 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال سایپا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی 95-94 مقابل سیاه جامگان از لباس دوم خود استفاده کرد که البته با لباس دوم این تیم که در هفته های قبل دیده بودیم متفاوت بود.

لباس جدید یکدست به رنگ سفید و بدون طرح و رنگ خاصی است و لوگو و نوشته جیووا روی پیراهن و شورت به رنگ سیاه و روی جوراب به رنگ نارنجی است.

سایپا در دو دیدار اخیر خود در جام حذفی از دو لباس یکدست نارنجی و یکدست سفید استفاده کرده و هنوز مشخص نیست که لباسهای جدید در ادامه لیگ هم پوشیده خواهد شد یا فقط مختص جام حذفی است.


عکسهای اختصاصی تیم کیتز از رونمایی لباس پرسپولیس
دوشنبه 30 شهریور 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – عکسهای اختصاصی تیم کیتز از مراسم رونمایی لباسهای جدید پرسپولیس برای فصل 95-1394 در هتل المپیک تهران را می توانید در قسمت "گالری عکس خبر" مشاهده نمایید.
گالری عکس خبر