رسانه تخصصی مستقل
هر زردی قطعا راه آهن است!
شنبه 31 مرداد 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – استفاده تیم فوتبال راه آهن از طرح های مختلف جیووا با طیف رنگی زرد، بازیکنان این تیم راه به بیلبورد تبلیغاتی طرح های مختلف این برند ایتالیایی تبدیل کرده است.

راه آهن در هفته چهارم مقابل صبای قم، سومین طرح متفاوت لباس خود را در این فصل تجربه کرد و تنها نقطه اشتراک لباسهای راه آهن در این چهار هفته وجود رنگ زرد در آنها است.

طرح لباس جدید راه آهن همان طرحی است که سایپا برای این فصل خود انتخاب کرده بود با این تفاوت که رنگ عمده قسمتهایی که در لباس سایپا به رنگ نارنجی است در لباس راه آهن به رنگ زرد است.


حرکت زیگزاگی استقلال اهواز روی برندها
شنبه 31 مرداد 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال استقلال اهواز در حالی در هفته چهارم مقابل استقلال تهران قرار گرفت که بار دیگر به لباسهای نهنگی بازگشته بود.

بازیکنان استقلال اهواز پس از اینکه در هفته اول و دوم لباسهای نهنگی و در هفته سوم جیووا به تن داشتند، در هفته چهارم بار دیگر با لباسهای نهنگی و این بار با اندکی تفاوت با طرح قبلی در میدان حاضر شدند.

شورت و جوراب ها به مانند ترکیب هفته اول بود و تغییرات پیراهن جدید نسبت به پیراهن قبلی نهنگی عوض شدن رنگ یقه و سرآستین ها بود. یقه همانند پیراهن قبلی به شکل پولو ولی به رنگ آبی و همرنگ پیراهن تغییر کرده بود. سرآستین ها هم پهن تر شده و به رنگ آبی همرنگ پیراهن تغییر رنگ داده بود.


لباس دوم استقلال؛ یکنواخت و بدون خلاقیت با چاشنی لیبل!
شنبه 31 مرداد 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – استقلال و پرسپولیس به عنوان پر طرفدارترین تیمهای ایران این روزها با مشکلاتی در لباس خود مواجه هستند که شاید در پایین ترین سطوح لیگهای اروپا هم این اشکالات را نبینیم.

استقلال در دیدار هفته چهارم مقابل استقلال اهواز برای اولین بار در لیگ امسال از لباسهای دوم خود بهره برد. لباسهای دوم بدون هیچ خلاقیت خاصی نسبت به لباس اول و با همان طرح ولی با رنگبندی قرینه نسبت به لباس اول به این معنی که هرجایی که در لباس اول آبی بود در لباس دوم سفید است و بالعکس تهیه شده است.

یکنواختی در طرح لباس اول و دوم و فقر خلاقیت که در لباس تیمهای متعددی شاهد آن هستیم به موضوعی آزار دهنده برای هواداران و فوتبالدوستان تبدیل شده است. در کنار این همه نقطه ضعف، اپیدمی لیبل که به وفور در لباس تیمهای داخلی شاهد آن هستیم در لباس تیم بزرگی چون استقلال در بالاترین حد خود قرار دارد. ظاهرا اولین سری لباس دوم استقلال هم همچون لباس اول با برند PEAK بوده که در بازی مقابل استقلال اهواز لوگوی پیک روی سینه راست با پرچم ایران، در پشت یقه و روی شورت هم با لیبلی که لوگوی 361 روی آن پرینت شده پوشانده شده است. در این میان لوگوی 361 روی پیراهن هم به مرکز سینه منتقل شده است.

مشخص نیست تا چه زمانی باید منتظر یک طرح و لباس اورجینال حداقل برای تیمهای بزرگ کشورمان باشیم.


سیاه چپ، سفید راست یا سفید چپ، سیاه راست؟!
شنبه 31 مرداد 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال استقلال خوزستان در هفته چهارم مقابل سایپا طبق روال هفته های گذشته از لباسهای تولیدی استارت بهره برد و در این میان یقه پیراهن بازیکنان توجه ما را به خود جلب کرد.

تغییر مداوم لباس تیم ها باعث عدم توجه مسئولان تیمها به جزئیات لباسها شده و این عدم توجه در یقه پیراهن بازیکنان استقلال خوزستان نمود پیدا کرده است. پیراهن استقلال خوزستان دارای یک یقه هفت دو رنگ بوده که در لباس برخی بازیکنان قسمت چپ یقه سیاه و قسمت راست آن سفید و در برخی عکس این اتفاق رخ داده است.

به نظر می رسد که برای تولیدکننده مهم این بوده که یقه از دو رنگ سیاه و سفید تشکیل شود و چپ یا راست بودن آن اهمیتی نداشته است.


لباس دوم استقلال امروز رونمایی می شود
جمعه 30 مرداد 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال استقلال تهران امروز باید در چارچوب هفته چهارم در خانه همنام اهوازی خود به میدان برود.

با توجه به میزبانی استقلال اهواز در این مسابقه استقلال تهران باید با لباس دوم خود در میدان حاضر شود و باید منتظر ماند و دید لباس دوم استقلال در فصل 95-1394 با چه طرح و رنگی خواهد بود.