رسانه تخصصی مستقل
لباس دوم آمریکا برای کوپا آمریکا 2016
شنبه 29 اسفند 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز - لباس دوم جدید تیم ملی فوتبال ایالات متحده آمریکا برای شرکت در رقابتهای کوپا آمریکا 2016 توسط کمپانی نایک رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در بدنه اصلی به رنگ سیاه و آستین راست به رنگ قرمز و آستین چپ آبی است. نوارهای بالای یقه و کناره های پیراهن هم رنگ زمینه و به رنگ مشکی هستند. در پشت یقه نام کشور USA بافته شده است.

عبارات "1 NATION" به معنی "یک ملت" و "1 TEAM" به معنی "یک تیم" بر روی نوارهای راه راه لبه آستین ها بافته شده است. پیراهن همچون اغلب پیراهن های تازه معرفی شده نایک از تکنولوژی پنل های تهویه نایک بهره می برد.

شورت سیاه با نوارهای سیاه در دو طرف و جوراب های سیاه ترکیب لباس دوم جدید آمریکا در کوپا آمریکا 2016 را کامل می کند.

تصاویر بیشتر از لباس دوم جدید ایالات متحده امریکا برای کوپا آمریکا 2016 را در گالری عکس خبر مشاهده نمایید.

گالری عکس خبر

لباس اول پرتغال برای یورو 2016
شنبه 29 اسفند 1394 | ( نظرات )تیم کیتز - لباس اول جدید تیم ملی فوتبال پرتغال برای شرکت در رقابت های یورو 2016 با همان ترکیب سنتی قرمز و سبز توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیبی از قرمز روشن در زمینه به همراه قرمز تیره در محدوده آستین ها ارائه شده است. همچنین نوارهای سبز در نیمه بالای یقه و پهلوی پیراهن کار شده است.

نوارهای کشی قرمز تیره و روشن در لبه آستین ها که روی یک آستین عبارت "Nação" به معنی "ملت" و روی آستین دیگر "Valente" به معنی "شجاع" بافته شده است. پنل های تهویه نایک نیز در جلو و پشت پیراهن تعبیه شده اند.

شورت قرمز با نوارهای سبز در کناره ها و جوراب های سبز با جزئیات سفید در پشت آن ترکیب لباس اول پرتغال در یورو 2016 را تکمیل می کند.

پرتغال اولین بار در دیدار دوستانه روز 25 مارس مقابل بلغارستان لباس جدید را به تن خواهد کرد.

تصاویر بیشتر از لباس اول پرتغال برای یورو 2016 را در گالری عکس خبر مشاهده نمایید.

گالری عکس خبر

لباس اول برزیل برای کوپا آمریکا 2016 رونمایی شد
شنبه 29 اسفند 1394 | ( نظرات )تیم کیتز – لباس اول جدید تیم ملی فوتبال برزیل برای رقابت های کوپا آمریکا 2016 با طرحی مدرن توسط نایک اسپانسر و همکار قدیمی تیم ملی برزیل رونمایی شد.

در حالی که پیش از این قرار بود در اوایل سال 2015 از لباس جدید برزیلی ها رونمایی شود اما لباس های جام جهانی 2014 خود را تا کنون به تن داشتند. این تصمیم به دلیل فروش هواداری نا امید کننده پیراهن برزیل پس از ناکامی این تیم در جام جهانی 2014 توسط کمپانی نایک و فدراسیون فوتبال برزیل اتخاذ شد.

پیراهن اول جدید مانند همیشه به رنگ زمینه زرد همراه با جزئیات سبز کاجی ارائه شده است. پیراهن یکدست زرد رنگ با نوار سبز در نیمه بالای یقه هفت مدرن نایک و نوارهایی به همین رنگ در پهلوها به همراه نوارهای کشی زرد رنگ در لبه آستین ها ترکیب پیراهن اول جدید را کامل می کند.

تکنولوژی پنل تهویه نایک در جلو و پشت پیراهن به کار رفته است. شورت آبی به همراه جوراب های سفید ترکیب لباس اول برزیل در کوپا آمریکا 2016 را کامل می کند. نکته جالب لباس جدید در نظر گرفتن شورت زرد رنگ به عنوان جایگزین شورت اصلی در مواقع تداخل رنگ با رقبا برای اولین بار است.

برزیل در دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 مقابل اروگوئه و پاراگوئه لباس اول جدید را به تن خواهد کرد.

تصاویر بیشتر از لباس اول برزیل برای کوپا آمریکا 2016 را در گالری عکس خبر مشاهده نمایید.

گالری عکس خبر

لباس اول آمریکا برای کوپا آمریکا 2016 رونمایی شد
جمعه 28 اسفند 1394 | ( نظرات )تیم کیتز – لباس اول تیم ملی فوتبال ایالات متحده امریکا برای شرکت در رقابت های کوپا آمریکا 2016 که به میزبانی این کشور برگزار خواهد شد توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در بدنه اصلی به رنگ سفید و در قسمت آستین ها و سرشانه و بالای پشت پیراهن به رنگ آبی ارائه شده است. همچنین نوارهای قرمز در نیمه بالای یقه و محدوده پهلوی چپ و راست پیراهن به چشم می آید.

پنل های تهویه نایک در جلو و پایین پشت پیراهن به همراه نوارهای کشی آبی تیره و روشن در لبه آستین ها به کار رفته اند. عبارت "1 NATION" به معنی "یک ملت" روی نوار لبه آستین راست و "1 TEAM" به معنی "یک تیم" بر روی نوار آستین چپ دیده می شوند.

شورت سفید با نوارهای قرمز به همراه جوراب های سفید ترکیب لباس اول جدید ایالات متحده آمریکا در کوپا آمریکا 2016 را تکمیل می کند.

تصاویر بیشتر از لباس اول آمریکا برای کوپا آمریکا 2016 را در گالری عکس خبر مشاهده نمایید.
گالری عکس خبر

لباس دوم فرانسه برای یورو 2016
جمعه 28 اسفند 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس دوم جدید تیم ملی فوتبال فرانسه با طرحی مدرن که الهام گرفته از پرچم کشور فرانسه است توسط کمپانی آمریکایی نایک رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در بدنه اصلی به رنگ سفید است با آستین راست به رنگ آبی تیره و آستین چپ به رنگ قرمز تیره ارائه شده است. نیمه بالای یقه هفت مدرن به رنگ آبی تیره و دور آن را نوار سرمه ای احاطه کرده است.

نوارهای سرمه ای در پهلوها و لوگوی امروزی تیم ملی فرانسه که نمایانگر خروس به عنوان نماد کشور فرانسه است به همراه یک ستاره به نشانه تنها قهرمانی فرانسه در جام های جهانی در سال 1998 دیگر جزئیات پیراهن دوم جدید را تشکیل می دهند.

همچنین تکنولوژی پنل های تهویه نایک در این پیراهن هم به کار رفته است. شورت سفید با نوارهای سرمه ای در دو طرف آن به همراه جوراب هایی به رنگ سرمه ای با جزئیات آبی روشن و سفید ترکیب لباس دوم فرانسه در یورو 2016 را کامل می کند.

فرانسه برای اولین بار در دیدار دوستانه روز 29 مارس مقابل روسیه لباس دوم جدید را به تن خواهد کرد.

تصاویر بیشتر از لباس دوم جدید تیم ملی فرانسه برای یورو 2016 را در گالری عکس خبر مشاهده نمایید.
گالری عکس خبر