رسانه تخصصی مستقل
اولین حضور ذوب آهن با لژیا در لیگ
جمعه 30 بهمن 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال ذوب آهن در دیدار هفته بیست و یکم مقابل فولاد خوزستان برای اولین بار لباسهای لژیا را در لیگ به تن کرد.

ذوب آهن که پیش از این در دیدار جام حذفی مقابل پرسپولیس و در دیدارهای جام شهدا با لباسهای برند ایتالیایی لژیا به میدان رفته بود، در دیدار مقابل فولاد برای اولین بار در مسابقات خود در لیگ برتر با لباسهای این برند در زمین حاضر شد.

ذوب آهنی ها در شش هفته ابتدایی لیگ 95-94 لباسهای مجید و در هفته های هفتم تا بیستم لباسهای تکابی را به تن می کردند. همچنین دیدار ذوب آهن مقابل فولاد سومین حضور لژیا در لیگ برتر 95-94 پس از هفته های یازدهم و سیزدهم که راه آهن با لباسهای این برند به میدان رفت به شمار می رود.پرسپولیس با شعله های قرمز و تبلیغات روی شماره ها!
جمعه 30 بهمن 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار هفته بیست و یکم مقابل سایپا از برای سومین بار در فصل 95-94 مجبور به استفاده از لباس دوم خود شد.

پرسپولیسی ها اولین بار در هفته پنجم زمانی که هنوز لباسهای فصل جدید را رونمایی نکرده بودند مقابل فولاد خوزستان با لباس دوم خود به میدان رفتند. لباس سفید با حاشیه های قرمز که تنها برای همان یک مسابقه مورد استفاده قرار گرفت.

دو هفته بعد پرسپولیس مقابل تراکتورسازی برای اولین بار از لباس دوم خود با طرح جدید استفاده کرد که مطابق آنچه از قبل رونمایی شده بود شعله های روی پیراهن به صورت تو خالی و به وسیله خطوط قرمز در حاشیه آن از رنگ زمینه متمایز شده بود.

در دیدار هفته بیست و یکم اما پرسپولیس با همان طرح و این بار با شعله های تو پر با رنگ قرمز به میدان رفت که به نظر می رسد این تغییر رنگ شعله ها نتیجه بازخورد نظرات هواداران پرسپولیس درباره لباسها پس از رونمایی بود.


فونت جدیدی که برای شماره های پرسپولیس در این دیدار مورد استفاده قرار گرفت همان فونت فصل های گذشته پوما با حذف هاشورهای داخل شماره ها است که در اغلب تیم های پوما پوش در فصل گذشته استفاده شد و در این فصل شماره های استقلال هم با همین فونت نوشته شده اند.

اما نکته عجیب لباس پرسپولیس در دیدار مقابل سایپا درج لوگوی اسپانسر تبلیغاتی این باشگاه بر روی شماره های پیراهن بود! این اتفاق سال ها پیش در دنیا با درج لوگوی تولید کننده های لباس روی شماره ها آغاز شد و در سال های اخیر در فوتبال سطح اول جهان با توجه به طراحی فونت اختصاصی برای هر باشگاه لوگوی باشگاه ها بر روی شماره پیراهن برخی تیم ها نقش بست.

اتفاقی که در دیدار پرسپولیس مقابل سایپا شاهد بودیم ناشی از نگاه حریصانه حامیان مالی تیم ها به کوچکترین فضاهای لباس بازیکنان است که اینچنین ماهیت شماره بازیکنان که صرفا جهت تمایز آنها از یکدیگر بر روی لباس نقش می بندد را زیر سوال می برد.


تمدید قرارداد اینتر با پیرلی
پنجشنبه 29 بهمن 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز - باشگاه ایتالیایی اینتر میلان قرارداد اسپانسرشیپ پیراهن خود را با کمپانی لاستیک سازی پیرلی تمدید کرد.

قرارداد جدید در حالی به امضای طرفین رسید که هم باشگاه اینتر و هم شرکت پیرلی به دنبال گزینه های همکاری دیگری بودند. خبرها حکایت از توافق 3 ساله بین این دو و به ارزش 10 میلیون یورو به ازای هر فصل دارد.

ارزش قرارداد جدید کمی پایین تر از قرارداد پیشین خواهد بود، با این حال با پاداش هایی که در قرارداد پیش بینی شده امکان افزایش رقم قرارداد تا 14 میلیون یورو نیز وجود دارد. همچنین در صورت قهرمانی اینتر در لیگ قهرمانان اروپا این رقم حتی تا دو برابر قابلیت افزایش حواهد داشت.

پیرلی از سال 1995 تا کنون به عنوان حامی مالی با اینتر میلان همکاری می کند.توپ زمستانی لیگ قهرمانان اروپا 17-2016
چهارشنبه 28 بهمن 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – توپ زمستانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در فصل 17-2016 توسط آدیداس معرفی شد.

توپ زمستانی جدید بر اساس طرح زمینه توپ عادی فصل 17-2016 لیگ قهرمانان که چندی پیش رونمایی شد و با تغییرات جزئی در رنگ پنل های توپ ارائه شده است.

تکه های ستاره ای در توپ زمستانی جدید با رنگی نزدیک به رنگ توپ عادی در نظر گرفته شده است و در مقابل تکه های مکمل که رنگ زمینه توپ را تشکیل می دهند و همچنین برخی نوشته های روی ستاره ها به رنگ نارنجی در آمده اند. برخی نوشته ها نیز همچون توپ عادی به رنگ نقره ای در سرتاسر تکه های نارنجی و ستاره های آبی تیره چاپ شده اند.

معرفی توپ عادی لیگ قهرمانان اروپا برای فصل 17-2016 را (اینجا) مشاهده نمایید.


پرونده لباس تیم ملی با انتخاب لی نینگ بسته می شود؟
چهارشنبه 28 بهمن 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز - یک برند آسیایی به احتمال زیاد هفته آینده به عنوان اسپانسر پوشاک تیم ملی فوتبال ایران انتخاب خواهد شد.

پس از اینکه با دخالت سازمان بازرسی کل کشور، تمدید قرارداد آل اشپورت با فدراسیون فوتبال برای اسپانسرینگ تیم‌‌های ملی منتفی و مقرر شد تا در این خصوص یک بار دیگر مناقصه برگزار شود؛ از کمیته بازاریابی خبر می‌رسد که این کمیته هفته آینده پس از بازگشت علی کفاشیان تشکیل جلسه می‌دهد تا اسپانسر پوشاک تیم ملی را انتخاب کند.

بر همین اساس 3 گزینه نهایی به این منظور در این کمیته مشخص شده و به احتمال بسیار زیاد نیز هفته آینده از بین این 3 برند، یک برند آسیایی برای اسپانسرینگ پوشاک تیم ملی انتخاب خواهد شد.

در این خصوص اعضای کمیته به جمع بندی رسیده و اتفاق نظر نیز بین آنها به وجود آمده است.

منبع: فارس