رسانه تخصصی مستقل
پیراهن های تمرین پرتغال برای یورو 2016
چهارشنبه 30 دی 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز - پیراهن های تمرین تیم ملی فوتبال پرتغال در یورو 2016  در دو ترکیب رنگ توسط نایک رونمایی شد. این پیراهن ها با طرحی مشابه سایر پیراهن های تمرین تیم های نایک پوش ارائه شده اند.
پیراهن تمرین اول پرتغالی ها یکدست به رنگ سبز روشن یا اصطلاحا سبز فرش همراه با یقه و نوارهای روی آستین به رنگ قرمز است.
بر خلاف پیراهن تمرین اول که نمایی روشن دارد پیراهن دوم با رنگ زمینه سیاه و با یقه و نوارهای روی آستین به رنگ قرمز تکمیل شده است.
تصاویر پیراهن های تمرین پرتغال برای یورو 2016 را در گالری عکس خبر مشاهده نمایید.
گالری عکس خبر

جو سازی رسانه قطری علیه لباس تیم ملی امید
سه شنبه 29 دی 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز - در حالی که نقش یوزپلنگ ایرانی روی پیراهن تیم‌های ملی ایران از سوی فیفا مورد تایید قرار گرفته بود تا به این گونه در حال انقراض توجه بیشتری شود، اما یکی از رسانه‌های قطری با انتقاد از این نقش روی پیراهن تیم امید در مسابقات قهرمانی آسیا، خواستار توضیح کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا شده است.

سایت “استاد دوحه” در گزارشی با تیتر “پیراهن تیم ایران؛ نقض قوانین فیفا؟” به این موضوع پرداخته و نوشته است: «تیم امید ایران در حالی در مسابقات قهرمانی آسیا به میدان رفت که روی لباس این تیم نقش یوزپلنگ وجود داشت درحالی که به جز نقش فوتبالی نباید چیز دیگری روی لباس‌ها باشد. این اولین بار نیست که لباس ایران چنین تصویری دارد. تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی 2014 برزیل هم با لباس مشابهی به میدان رفت که تصویر بدون معنا و مضمونی داشت. این در حالی است که در جلسه هماهنگی قبل از شروع مسابقات باید این موضوع بررسی شود ولی به نظر می‌رسد که ایران قوانین فیفا را نقض کرده است.»

این سایت ادامه داده است: «طبق ماده 46 مقررات مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا که در دوحه قطر برگزار می‌شود، لباس تیم‌های حاضر در مسابقات باید توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا تایید شود. طبق اعلام یک منبع آگاه که خواست نامش ذکر نشود، در قوانین فیفا لازم نیست لباس تیم‌های فوتبال تصاویر و نقش‌های مختلفی داشته باشد. برای همین هیچ موقع در تاریخ فوتبال چین ندیده‌ایم که روی لباس بازیکنان این تیم تصویر اژدها و یا روی لباس استرالیا تصویر کانگورو که نماد این کشورها است، نقش بسته شود.»

در ادامه این گزارش آمده است: «پس چطور باید این موضوع را تفسیر کرد که تیم ملی ایران در جام جهانی با لباسی با تصویر یوزپلنگ وارد زمین شد و ما باز هم شاهد تکرار آن هستیم؟ تنها توضیح این است که هیچکس به این موضوع اعتراض نکرده است!»

این گزارش در نهایت با طعنه و کنایه عجیب خطاب به AFC تمام می‌شود: «در هر صورت کنفدراسیون فوتبال آسیا باید تکلیف را روشن کند و توضیح بدهد که در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا چرا این اتفاق می‌افتد؛ قبل از آنکه تیم یا تیم‌های دیگری بخواهند با تصویر حیوانات روی پیراهن خود وارد زمین شوند و زمین فوتبال را به جنگل تبدیل کنند!»

منبع: مهر

تکمیلی تیم کیتز: آنچه مشخص است گرد آورنده گزارش تمام تلاش خود را در جهت ایجاد جو منفی علیه تیم ملی امید ایران به کار بسته است و در قسمتی که به عدم استفاده تیم های فوتبال چین از اژدها و استرالیا از کانگورو، اشاره ای به تیم هایی همچون ساحل عاج که با نماد فیل بر روی پیراهن خود در ادوار مختلف جام جهانی حضور یافته نکرده است.

ظاهرا عدم حضور قطری ها در جام های جهانی موجب شده فعالان رسانه ای این کشور اشتیاقی برای تماشای این مسابقات نداشته باشند و از جزئیات لباس تیم های حاضر در این رقابتها بی اطلاع بمانند!


امضای قرارداد لباس دانمارک با هومل
دوشنبه 28 دی 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز - پایان همکاری تیم ملی فوتبال دانمارک با آدیداس در تابستان پیش رو به دانمارک اجازه خواهد داد برای تامین لباس های خود همچون گذشته با هومل همکاری کند.

هومل بین سالهای 1979 تا 2004 که آدیداس پیراهن این تیم را تصاحب کرد وظیفه تامین پوشاک تیم ملی دانمارک را بر عهده داشت.

همکاری جدید هومل و دانمارک پس از یورو 2016 آغاز خواهد شد و لباسهای جدید دانمارک با برند هومل را اواخر تابستان در رقابتهای المپیک 2016 خواهیم دید.

 طبق اعلام هومل فرایند طراحی پیراهن جدید دانمارک برای ادامه سال 2016 آغاز شده و طرح جدید با رگه هایی از طرح پیراهن دانمارک در سال 1986 ارائه خواهد شد.


لوگوی جدید سری آ رونمایی شد
یکشنبه 27 دی 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز - سازمان لیگ سری آ ایتالیا به دنبال ری برندینگ اسپانسر این لیگ (TIM) از نسخه به روز رسانی شده لوگوی سری آ پرده برداری کرد.

لوگوی جدید با طرحی بسیار شبیه به لوگوی قبلی ارائه شده است و تنها تفاوت این نسخه با نسخه پیشین لوگوی جدید تلکام ایتالیا (TIM) است که جایگزین لوگوی پیشین این شرکت شده است.

کاملا طبیعی است که لوگوی باز طراحی شده اسپانسر بر روی لوگوی دیگر رقابتهایی که توسط سازمان لیگ سری آ از جمله کوپا ایتالیا (که با عنوان TIM Cup شناخته می شود) سازماندهی می شود نیز اعمال شود.

لوگوی جدید از دیدارهای همین هفته لیگ سری آ مورد استفاده قرار گرفته است. لازم به ذکر است که شرکت مخابراتی TIM به مدت 18 فصل متوالی است که به عنوان اسپانسر سری آ فعالیت می کند.

تصاویر بیشتر از لوگوهای جدید سری آ را در گالری عکس خبر مشاهده نمایید.

گالری عکس خبر

پیراهن تمرین انگلستان برای یورو 2016
شنبه 26 دی 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز - پیراهن های تمرین جدید تیم ملی فوتبال انگلستان برای رقابتهای یورو 2016 با ظاهری ساده توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن تمرین اول یکدست به رنگ سرمه ای تیره همراه با یقه و نوارهای روی آستین به رنگ سرمه ای روشن ارائه شده است. نشان سه شیر فدراسیون فوتبال انگلستان به همراه لوگوی نایک سفید و لوگوی اسپانسر نمای جلوی پیراهن را کامل می کند.

پیراهن تمرین دوم انگلیسی ها برای یورو 2016 نیز با ترکیب رنگ قرمز زمینه با رنگ آبی رویال در یقه و نوارهای روی آستین با ترکیب رنگی که اغلب در پوشاک تمرینی انگلستان شاهد هستیم عرضه شده است.

تصویر کامل پیراهن های تمرین تیم ملی انگلستان در یورو 2016 را در گالری عکس خبر مشاهده نمایید.

گالری عکس خبر