رسانه تخصصی مستقل
واکنش نمایندگی جیووا در ایران به مباحث مطرح شده در نود
سه شنبه 12 مرداد 1395 | ( نظرات )





تیم کیتز – دفتر نمایندگی برند جیووا در ایران طی بیانیه ای رسمی نسبت به مباحث و گزارش های مطرح شده در برنامه شب گذشته نود واکنش نشان داد.

این شرکت ضمن کذب دانستن مطالب مطرح شده در برنامه، آن را حاصل سناریویی مرتبط با اهداف پشت پرده قلمداد کرده که منجر به وارد آمدن خسارت به یک مجموعه اقتصادی داخلی شده است.

متن بیانیه دفتر نمایندگی محصولات جیووا در ایران را در زیر مطالعه نمایید.


بیانیه شرکت تولیدات ورزشی پارس(نماینده رسمی جیووا ایتالیا درایران)

صداوسیما فرصتی‌عادلانه برای پاسخگویی مستند به مطالب کذب برنامه 90 به ما بدهد

درپی پخش گزارشی سراسرکذب و پرابهام درنخستین برنامه90 فصل جاری فوتبال ایران، با محتوای حمله به تولیدات و محصولات برند جیووا ، تماس های بسیاری از سوی رسانه های دیداری و نوشتاری جهت اعلام موضع و پاسخ با دفتر و مدیران این شرکت برقرار شده است.

تاکید و اصرار بی سابقه مجری این برنامه ورزشی بر طرح و تکرار مطالب واهی با استفاده از اسناد غیرمرتبط به این شرکت، آن هم دردقایق طولانی از نخستین برنامه سال جدید نشان دهنده اهداف پشت پرده و غیرعادی گردانندگان این سناریو است که نتوانستند قصد و نیت خود از پخش گزارش های بی پایه و اساس به قصد تشویش اذهان و وارد کردن خسارت به یک مجموعه اقتصادی داخلی را تا پایان برنامه پنهان کنند و به صراحت خواستار واردات و جایگزینی یک برند مشخص به جای جیووا شدند.

مجموعه شرکت پارس که ازهفته ها قبل، هشدارهایی درباره شکل گیری این موج جنجال با صحنه گردانی برخی افراد دریافت کرده بود، حالا به وجود شبکه مافیاگونه البسه ورزشی درایران پی برده است تا مانع توسعه این صنعت در داخل کشور با استفاده از تکنولوژی روز دنیا شود.

این رویه در تناقض آشکار با فرمایشات متعدد و مکرر مقام معظم رهبری در جهت حمایت از تولید داخلی و اشتغال جوانان ایرانی است که متاسفانه از تریبون رسمی رسانه ملی و همچنین فدراسیون فوتبال پیگیری می شود.

شرکت تولیدات ورزشی و بازرگانی پارس نماینده رسمی وانحصاری جیووا ایتالیا درایران، ضمن اعلام مراتب شدید اعتراض خود به این برنامه و مطالب نادرست مطرح شده درآن از ریاست محترم سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران درخواست می کند زمانی متناسب برای پاسخگویی به مطالب مطرح شده، دراولین برنامه نود پیش رو در اختیار این شرکت قراردهد تا با ارایه اسناد متقن و کامل، خود را از این اتهامات وارده مبرا سازد.

همچنین شرکت پارس ضمن ابراز تاسف شدید خود از گفته های ریاست فدراسیون فوتبال ایران دراین برنامه زنده - بخصوص اذعان ایشان به مذاکره با شرکت خارجی حین قرارداد با جیووا که نقض صریح قرارداد فی مابین محسوب می شود - مراتب را جهت پیگیری حقوقی به شرکت مرکزی جیووا در ایتالیا بازتاب خواهد داد.

درپایان شرکت جیووا، حق خود برای طرح شکایت درمحاکم قضایی داخلی و مراجع بین المللی از جمله فدراسیون جهانی فوتبال، جهت استیفای حقوق پایمال شده را محفوظ می داند.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مجتبی پنجشنبه 14 مرداد 1395 03:09 ب.ظ
منم موافقم یوسف جامه شرف داره به هزارتا از این برندهایی که ارزش برای مشتریاشون قایل نیستن
ehsan C پنجشنبه 14 مرداد 1395 10:20 ق.ظ
تولیدی خارجی اگر قراره این جور سرویس بده,

تولیدی مجید, دایی, یوسف و... هزار برابر شرف دارن و دلسوز تر هستن
ehsan C پنجشنبه 14 مرداد 1395 10:19 ق.ظ
این همه بیانیه...
دریغ از یک کلمه پاسخگویی به موارد مطرح شده....
همین عدم توانایی در جواب دادن, خود گویای حقیقته...
س چهارشنبه 13 مرداد 1395 07:28 ب.ظ
از قرار معلوم فدراسیون برای بازی قطر وچین میخواد از خارج پارچه مرغوب وارد کنه و با دوخت داخلی لباس تیم ملی رو بدون هیچ برندی برای این دو بازی آماده کنه تا تکلیف جیووا و برند بعدی مشخص شه.
milad چهارشنبه 13 مرداد 1395 10:13 ق.ظ
دم عادل گرم.بهترین کارو کرد
سعید چهارشنبه 13 مرداد 1395 01:57 ق.ظ
اگه قرار لباس تیم ملی رو یه شرکت درجه چندم خارجی که حتی صاحب اون شرکت نمیدونه ادرس دقیق تولیدی شون کجاست طراحی کنه، چرا اونو به یه شرکت خوب مثل یوسف جامه نمیدن؟
تازه حمایت از تولید داخل و اشتغال زا هم هست
خداییش لباس پیکان رو عالی طراحی کرده
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 











شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic