رسانه تخصصی مستقل
لباس های تیم فوتبال عراق برای المپیک 2016
یکشنبه 10 مرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس های اول و دوم جدید تیم ملی المپیک عراق برای شرکت در رقابت های ریو 2016 که توسط آدیداس تامین خواهد شد رونمایی شد.

لباس اول با ترکیب رنگ سفید در زمینه به همراه یک گرافیک در طیف های مختلفی از رنگ سبز در محدوده بالای جلوی پیراهن و همچنین یقه خاص آدیداس به رنگ سفید و نوارهای لبه آستین سبز سفید ارائه شده است.

شورت و جوراب های سفید ترکیب لباس اول جدید تیم فوتبال المپیک عراق در رقابت های ریو 2016 را کامل می کند.

پیراهن دوم نیز با یقه گرد در زمینه ای به رنگ سبز همراه با دو نوار بریده در مرکز جلوی پیراهن و همچنین نوارهای لبه آستین همگی به رنگ سفید ارائه شده است. شورت و جوراب های سبز ترکیب لباس دوم جدید تیم فوتبال المپیک عراق برای رقابت های المپیک ریو 2016 را کامل می کند.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهرشاد سه شنبه 12 مرداد 1395 05:33 ب.ظ
سلام؛ خسته نباید
یه سوال داشتم،اینکه چرا بعضی از تیمای ملی مثه همین عراق یا ترکیه پرچم کشورشون رو به جای لوگوی فدراسیون روی پیراهن میذارن ؟!
مگه غیر قانونی نیست ؟!!!
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، کشورهای مختلف می توانند با ثبت نشان ملی، نماد و یا چیزی شبیه به این نزد فیفا یا کنفدراسیون های تابعه از آنها در اندازه متعارف بر روی سینه چپ، راست یا مرکز سینه بر روی پیراهن خود استفاده کنند. معمولا اندازه مجاز برای هر یک از این لوگوها تا 100 سانتیمتر مربع است. در مورد عراق و ترکیه این احتمال وجود دارد به تمایل خود پرچم کشورشان را برای این منظور ثبت کرده اند. البته لازم به ذکر است که در رقابت های المپیک کشورها باید از لوگوی کمیته المپیک آن کشور به جای لوگوی فدراسیون استفاده کنند.
یکشنبه 10 مرداد 1395 07:55 ب.ظ
سلام خسته نباشید
خبر جدید مجید فونت شماره هاشو عوض کرد! اسپانسر لباس‌سیاه جامگان مجید شده دوباره و فونتشم عوض کرده
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic