رسانه تخصصی مستقل
آبرو و سرمایه مردم، بهای بی کفایتی مسئولان
شنبه 9 مرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – در حالی که تنها یک هفته از رقابت های لیگ برتر در فصل 96-95 سپری شده ظاهرا مدیرعامل باشگاه استقلال خبر از تغییر برند لباس این تیم از هفته آینده داده است.

این در حالی است که مدیرعامل باشگاه به عنوان بالاترین مقام تصمیم گیری و اجرایی، مسئول اصلی به نتیجه نرسیدن اینگونه قراردادها است، چرا که امضای مدیرعامل پای این قرارداد آن را به مرحله اجرا رسانده است.

حالا جدای از بحث میزان کیفیت لباس های لی نینگ، سوال اصلی اینجاست که اگر این لباس ها کیفیت لازم را نداشته چطور کار به امضای قرارداد منجر شده و اگر کیفیت لازم را داشته چطور پس از گذشت فقط یک هفته حرف از تغییر برند لباس به میان می آید.

اصلا ملاک و معیار گزینش برند و تایید کیفیت لباس های لی نینگ از سوی مسئولان استقلال و در راس آنها مدیرعامل باشگاه چه بوده است که به استناد آن قرارداد به امضا رسیده است؟

این روزها مسئولان تصمیم گیر در فوتبال ایران بزرگترین افتخار خود را گنجاندن بند "فسخ قرارداد در صورت نداشتن کیفیت" می دانند و آن را به رخ می کشند، اما کسی از زمانی که برای این انتخاب اشتباه از بین رفته حرفی نمی زند.

پس چه زمانی می خواهیم به ارزش زمان و برنامه ریزی اصولی برای فعالیت های مان پی ببریم؟ کسی که خود مسئول این قرارداد اشتباه است چگونه به خود اجازه می دهد که صحبت از تغییر برند و جایگزینی آن بدهد؟ کسی در مورد جرایم احتمالی که گریبان باشگاه را خواهد گرفت و به انبوه بدهی های پیشین اضافه خواهد کرد فکری نمی کند.

زمان آن رسیده که مردم نسبت به حق و حقوق از بین رفته خود در اینگونه قراردادها بیشتر آگاه شوند و مسئولان و مدیران به کارفرمایان واقعی خود یعنی مردم با ذکر جزئیات، امتیازات به دست آمده و از دست رفته در هر قراداد را به طور دقیق گزارش بدهند.

این یک اشاره کلی نسبت به اینگونه بی درایتی ها بود که نمونه آن را در هر گوشه دیگری از ورزش کشور می توان یافت مسئولان و مدیران باشگاه ها و فدراسیون ها باید بدانند که تنها تا زمانی که متعهدانه و صادقانه هدایت امور را به پیش می برند شایسته احترام هستند و مادامی که اشتباهی از آنان سر بزند موظف و ملزم به عذرخواهی و اصلاح کوتاهی و قصور خود در قبال پول و شان و منزلت مردم به عنوان دارایی های مادی و معنوی مردم ایران هستند.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
علی یکشنبه 10 مرداد 1395 01:24 ب.ظ
سلام چه برنی قراره جایگزین بشه؟و اگه خبری از طرح لباس تیم ملی با طرح یوزپلنگ داری بگذارید ممنون
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، مسئولان استقلال از همکاری با "یک برند معتبر" سخن گفته اند و اشاره دقیق تری به برند جدید نداشته اند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات