رسانه تخصصی مستقل
لباس تیم ها در المپیک فقط با یک لوگوی تولید کننده
جمعه 1 مرداد 1395 | ( نظرات )

تیم کیتز – تامین کنندگان لباس تیم های حاضر در رقابت های فوتبال المپیک 2016 ریو اجازه خواهند داشت که تنها در یک قسمت از لباس لوگوی خود را به کار ببرند.

به تابعیت از قانون 50 کمیته بین المللی المپیک لباس اغلب تیم های حاضر در المپیک تفاوت هایی با لباس آنها در سایر تورنمنت های بین المللی که زیر نظر فیفا و کنفدراسیون های قاره ای برگزار می شود خواهد داشت.

در لباس تیم فوتبال المپیک دانمارک که چند روز قبل رونمایی شد بر روی آستین ها خبری از فلش های معروف هومل که پای ثابت تمامی پیراهن های این برند هستند نبود.

از این رو با توجه وضعیت ترکیب فعلی لباس برندهای مختلف انتظار می رود که لباس های نایک مشابه قبل و بدون تغییر، لباس های آدیداس بدون سه خط روی آستین و شورت و همچنین لباس های پوما هم بدون لوگوهای روی آستین مورد استفاده قرار بگیرند.

اگرچه در المپیک 2012 لندن برندها قادر بودند چند لوگو را در موقعیت های مختلف لباس به کار ببرند، اما قوانین جدید برای لباس در المپیک 2016 به برندها این اجازه را می دهد که تنها یک لوگوی کوچک نهایتا تا 30 سانتیمتر مربع و یک فضا برای درج تکنولوژی به کار رفته در لباس(مانند adizero در آدیداس) حداکثر به اندازه 10 سانتیمتر مربع به ترتیب بر روی پیراهن، شورت و جوراب در اختیار داشته باشند.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات