رسانه تخصصی مستقل

لباس ملوان؛ یک گام به جلو، دو گام به عقب!
پنجشنبه 20 اسفند 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در دیدار هفته بیست و سوم مقابل استقلال خوزستان مجددا پیراهن هایی با نماد سنتی ملوانی ها را مورد استفاده قرار داد.

پس از اینکه ملوانی ها در چندین هفته لباسهایی با طرح ها و رنگ های نا مرتبط با اصالت باشگاه ملوان به تن کردند، در هفته بیست و یکم بازگشت به طرح سنتی را با لباسهای بدون لوگوی تولید کننده کلید زدند.

پس از دیدار هفته بیست و دوم که ملوانی ها لباس دوم نا مرتبط چه از نظر طرح و چه از نظر رنگ را به تن کردند حالا در هفته بیست و سوم برای اولین بار لباسهایی با لوگو جیووا با طرح سنتی روی شانه را مورد استفاده قرار دادند.

البته بر خلاف تمام لباس های جیووا که تا به امروز به تن تیم های لیگ برتری دیده ایم لوگوی جیووا جلوی پیراهن، روی آستین ها و روی شورت به شکل چاپی به نظر می آمد در حالی که پیراهن های جیووا همگی با لوگوهای گلدوزی شده ارائه می شدند.

موردی که پیش از این با حذف لوگوهای روی آستین پیراهن راه آهن به شائبه تولید داخل بودن برخی از این لباس ها دامن زده بود این بار با تغییر جنس لوگوی روی پیراهن و شورت ملوان مطرح می شود.

نکته دیگر لباس ملوان در دیدار هفته بیست و سوم لیگ 95-94 استفاده بازیکنان از جوراب هایی با لوگوی آلشپرت(آل اشپورت) بر خلاف پیراهن و شورت بود.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات