رسانه تخصصی مستقل
لباس های بوتسوانا؛ ما هیچ، ما نگاه...
دوشنبه 12 فروردین 1398 | ( نظرات )تیم کیتز – لباس های اول، دوم و سوم جدید تیم ملی فوتبال بوتسوانا برای سال 2019 که توسط آمبرو تامین می شود رونمایی شد.

تیم یکصد و چهل و پنجم رده بندی فیفا که چندی پیش با آمبرو برای تامین لباس هایش به توافق رسیده بود از ترکیب آبی آسمانی با نوارهای راه راه متشکل از رنگ های سیاه و سفید برای لباس اول، ترکیب سفید با نوارهای تیز مورب مشکی آبی برای لباس دوم و ترکیب مشکی در زمینه همراه با نوارهای مشابه پیراهن دوم در رنگ سفید و آبی آسمانی در سمت قرینه برای لباس سوم در سال 2019 و 2020 بهره خواهد برد.

آنطور که از ظاهر ماجرا بر می آید هر سه لباس بوتسوانا و به طور قطع لباس اول این تیم به صورت اختصاصی و با بهره گیری از رنگ های پرچم این کشور توسط آمبرو طراحی و تولید شده است.

اگرچه این لباس ها آنچنان خاق العاده نیستند اما نکته واضح اهمیت موضوع لباس برای تیم ملی یک کشور آن هم بوتسوانا که حقیقتا تا لحظه تنظیم این مطلب اصلا نمی دانیم کجای جهان است و در کدام قاره واقع شده است.

حتی حالت نگاه افرادی که برای پوشیدن این سه لباس جدید انتخاب شده اند و احتمالا از بازیکنان تیم ملی این کشور هستند یک جورهایی بیانگر بیگانه بودن اهالی آنجا با فوتبال است طوری که انگار این بندگان خدا را به زور کشانده اند برده اند فوتبال بازی کنند.

در این مطلب نگاهی گذرا داشتیم به سه لباس جدید تیم ملی کشوری واقع در جنوب قاره آفریقا که حدود 25 درصد جمعیت بازه 15 تا 49 سال آن به بیماری ایدز مبتلا هستند، به عبارتی از هر چهار نفر یک نفر مبتلا به ویروس مهلک اچ آی وی است که این موضوعی بسیار دردناک است. بوتسوانا سومین کشور دنیا از نظر شیوع ایدز پس از لسوتو و سوازیلند است.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن قهرمانی سه شنبه 13 فروردین 1398 11:13 ب.ظ
تیم کیتز قطعا خود شما هم میدونید این موضوع هیچ ربطی به اینکه چه کشوری باشی و کجای دنیا باشی نداره .. صفر تا صد این قضیه متاسفانه سیاسی هست و شرایط سیاسی کشور ما با کشوری مثل بوتسوانا متفاوته و اصلا با هم قابل مقایسه نیستند ..مطمئنا ایالات متحده امریکا هیج مانعی سرا راه کشوری مثل بوتسوانا قرار نمیده برای انتخاب لباس ولی یرای کشور ما اینطور نیست ... کدوم برند یا کشوری در حال حاضر ریسک معامله با کشور ما رو میپزیره ؟!
سامی سه شنبه 13 فروردین 1398 07:54 ب.ظ
حتی کفش فوتبال هم ندارن اینا واقعاا چه داریم میبینیممم
روهام ق سه شنبه 13 فروردین 1398 01:22 ق.ظ
خدایی از لباس که بگذریم. ببینین چه لوگوی مدرن و جذابی دارن. واقعا دمشون گرم. ما که لباسمون خوب نیس. لااقل چرا لوگومونو درست نمیکنیم..... ماهیچ ... ما نگاه
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic