رسانه تخصصی مستقل
لباس های گواتمالا برای سال 2019
چهارشنبه 29 اسفند 1397 | ( نظرات )تیم کیتز – لباس های اول و دوم جدید تیم ملی فوتبال گواتمالا برای حضور در رقابت های جام ملتهای آمریکای مرکزی گلد کاپ توسط آمبرو رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه سفید همراه با نوار مورب در قسمت جلوی پیراهن متشکل از خطوط شکسته گرافیکی به رنگ آبی روشن که در داخل فضای نوار شکل محاط شده اند ارائه شده است.

آستین ها به رنگ آبی روشن هم رنگ نوار گرافیکی جلوی پیراهن و یقه نیز در سایه تیره تری از آبی آستین ها کار شده است. شورت و جوراب سفید ترکیب لباس اول جدید گواتمالا را کامل می کند.

پیراهن دوم نیز در محدوده بدنه اصلی به رنگ آبی همراه با یک گرافیک در سایه ای نزدیک به زمینه ارائه شده است. آستین ها با افکت ملانژ و به رنگ آبی تیره تر از بدنه اصلی کار شده اند و یقه و نوار لبه آستین نیز به رنگ آبی زمینه هستند در حالی که مغزی دور یقه و نوار آمبرو در لبه آستین به رنگ آبی روشن خودنمایی می کند.

شورت با رنگ و ترکیب مشابه آستین ها و جوراب های آبی ترکیب لباس دوم گواتمالا در گلد کاپ را کامل می کند.

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
پنجشنبه 1 فروردین 1398 04:17 ب.ظ
چرا تیم ملی با آمبرو وو این کمپانیا قرار داد نمیبنده
در ضمن تشکر از سایت خوب تون
سال جدید رو بهتون تبریک میگم
امیدوارم سال خوبی رو پشت سر. بزارید
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، برندهایی مانند آمبرو معمولا فعالیت های خود را در منطقه های مشخصی متمرکز می کنند که عمده این فعالیت ها در عرصه ملی در گذشته مربوط به منطقه اسکاندیناوی بود و در دوره کنونی به آمریکای جنوبی و مرکزی و اخیرا آفریقا هدایت شده است. از این رو زمانی که برند تمایل چندانی برای سرمایه گذاری ندارد هزینه همکاری با آن بالا خواهد بود.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic