رسانه تخصصی مستقل
لباس چونبوک و اولسان هیوندای برای فصل 2019
شنبه 13 بهمن 1397 | ( نظرات )تیم کیتز – لباس اول جدید تیم فوتبال چونبوک هیوندای موتورز و لباس های اول و دوم تیم اولسان هیوندای کره جنوبی برای فصل 2019 کی لیگ توسط هومل رونمایی شد.

چونبوک هیوندای موتورز

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ سبز روشن همراه با گرافیکی برگرفته از ساختار نماد برند هومل در سایه ای تیره تر از زمینه ارائه شده است. نوار لبه آستین و حاشیه لبه یقه از جرئیات آبی رنگ پیراهن به شمار می رود.

 

اولسان هیوندای

پیراهن اول جدید در زمینه آبی همراه با نوارهای راه راه تیره در محدوده بدنه اصلی ارائه شده است. جزئیات زرد رنگ در قالب نوار لبه آستین و قسمت جلویی یقه کار شده است. شورت و جوراب آبی با جزئیات زرد و سفید ترکیب لباس اول اولسان هیوندای را کامل می کند.

پیراهن دوم نیز با طرح مشابه لباس اول در زمینه سفید همراه با نوارهای راه راه آبی روشن و جزئیات زرد ارائه شده است. لباس دروازه بان های اولسان هیوندای نیز با طرح مشابه لباس تیم و در دو رنگ زرد و مشکی تدارک دیده شده است.


چونبوک هیوندای موتورز
اولسان هیوندای


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شهروز دوشنبه 15 بهمن 1397 11:11 ب.ظ
سلام...کمپانی آمبرو تحت مالکیت نایک قرار گرفته...ویحتمل کپی برداری با تایید خود شرکت انجام میشه
دوشنبه 15 بهمن 1397 11:03 ب.ظ
لباس اول اولسان کپی برداری از لباس دو فصل قبل مالاگا هست
دوشنبه 15 بهمن 1397 11:02 ب.ظ
جهت اطلاعتون،شرکت آمبرو تحت مالکیت نایک هست تیم کیتز جان.
محمد دوشنبه 15 بهمن 1397 12:13 ق.ظ
سلام ادمین جان...یه سوال داشتم...چرا برند امبرو داره از طرح های نایک کپی برداری می کنه؟؟؟؟مثلا کیت تیم کان تو لیگ فرانسه دقیقا کپی کیت فصل پیش بارسلونا هست
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، احتمالا موارد حقوقی این موضوع از سوی آمبرو مورد بررسی قرار گرفته باشد چرا که به جهت شناخته شده بودن آن حتما در صورت نقض قوانین از سوی نایک مورد پیگرد قرار می گیرد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic