رسانه تخصصی مستقل

لباس های جام ملت های آسیا 2019 – گروه A
سه شنبه 18 دی 1397 | ( نظرات )



تیم کیتز – رقابت های جام ملت های آسیا 2019 از چند روز گذشته به میزبانی امارات آغاز شده که به همین مناسبت نگاهی به لباس تیم های حاضر در این رقابت ها خواهیم داشت.

 

امارات

تیم ملی امارات پیش از آغاز رقابت ها از لباس های جدید خود برای مسابقاتی که به عنوان میزبان در آن حضور دارد رونمایی کرد. اماراتی ها همچون گذشته لباس های آدیداس را بر تن می کنند و این بار طرح لباس دوم آلمان و اسپانیا را به ترتیب در رنگ های سفید و مشکی سبز برای لباس اول و دوم خود برگزیده اند.

میزبان همچنان از فونت هایی که در طول چند سال اخیر استفاده کرده برای نام و شماره بازیکنان خود در لباس جدید نیز بهره برده است. شما همچنین می توانید معرفی لباس های امارات در سال 2019 را (اینجا) مشاهده نمایید.

 

بحرین

کاهش سطح فعالیت رومای تامین کننده پیشین لباس بحرین منجر به قطع همکاری بحرینی ها با این برند اماراتی شد و مکرون به عنوان تامین کننده جدید لباس تیم ملی این کشور کوچک خلیج فارس جایگزین رومای شد.

بحرینی ها از طرحی یکسان برای لباس های اول، دوم و لباس دروازه بان خود بهره برده اند که همچون همیشه رنگ قرمز برای لباس اول و سفید برای لباس دوم هر دو با جزئیات طلایی رنگ تدارک دیده شده است.

شما همچنین می توانید معرفی لباس های بحرین در سال 2019 را (اینجا) مشاهده نمایید.

 

تایلند

تیم ملی تایلند همچون سال های گذشته از تولیدات برند بومی واریکس(واری) برای لباس های خود بهره می برد که ترکیب سرمه ای با جزئیات قرمز برای لباس اول، قرمز با جزئیات سرمه ای برای لباس دوم و ترکیب سفید با جزئیات سرمه ای و قرمز برای لباس سوم مورد استفاده قرار گرفته است.

شما همچنین می توانید معرفی لباس های تایلند در سال 2019 را (اینجا) مشاهده نمایید.

 

هند

تیم ملی هندوستان نیز پس از قطع همکاری با نایک لباس های تولیدی هندی شش5شش را در قالب قراردادی بلند مدت به تن می کند. ترکیب آبی با جزئیات نارنجی برای لباس اول و ترکیب سفید با جزئیات نارنجی که برگرفته از لقب هندی ها "ببرهای آبی" است پوشش تیم ملی این کشور در سال جدید میلادی را تشکیل می دهد.

شما همچنین می توانید معرفی لباس های هند در سال 2019 را (اینجا) مشاهده نمایید.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
ehsan C پنجشنبه 27 دی 1397 10:44 ب.ظ
مسابقات مرحله گروهی تموم شد...
5تا گروه دیگه رو بررسی نمیکنید؟!
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، لباس های چهار گروه باقی مانده در دو روز آینده مرور خواهد شد.
چهارشنبه 19 دی 1397 09:32 ب.ظ
در عکس هایی که استفاده می کنم عکس لوگوی شما هست اگر راضی نیستید در عکس کانال نیز از لوگوی شما استفاده کنم
تیم کیتز پاسخ داد:
الزامی به استفاده از تصاویر با لوگوی تیم کیتز نیست. لزومی به استفاده از لوگوی تیم کیتز در عکس کانال شما نیست. موفق باشید
چهارشنبه 19 دی 1397 03:54 ب.ظ
تیم کیتز می خواهم کانالی بزنم که در آن مطالب شما را ارائه می دهم
آیا شما اجازه می دهید که از مطالب شما استفاده کنم
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام استفاده از مطالب تیم کیتز با ذکر منبع بلامانع است.
چنانچه از نام "تیم کیتز" در عنوان کانال خود استفاده می کنید شایسته است به نحوی به عدم ارتباط آن با سایت تیم کیتز اشاره نمایید.
تشکر از شما بابت اطلاع دادن این موضوع. موفق باشید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 











شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic