رسانه تخصصی مستقل
پدیده بدون برند در دوران میان پیک و پسا پیک!
سه شنبه 5 آبان 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – تیم فوتبال پدیده مشهد که لیگ برتر 95-94 را با لباسهای برند پیک آغاز کرد، از هفته ششم به بعد به صورت گردشی از لباسهای بدون برند و در کنار آن لباسهای پیک برای مسابقات خود بهره برده است.

پس از گذشت 10 هفته از لیگ برتر 95-94 به نظر می رسد همکاری باشگاه پدیده و برند پیک دچار تزلزل شده و در هفته های اخیر این تیم با سه لباس متفاوت در میدان حاضر شد.

آخرین مورد استفاده از لباسهای بدون برند در هفته دهم بود که به طور مشخص تولید شرکت مجید بوده ولی بنا به دلایلی که بر ما پوشیده است بدون لوگوی تولید کننده مورد استفاده قرار گرفته است.

البته در این میان جورابهای بازیکنان در هفته دهم دارای لوگوی مجید بود، در حالی که در هفته نهم بازیکنان ترکیبی از جورابهای پیک و همچنین لی نینگ را به پا کرده بودند که تا کنون هیچ نقشی در تامین لباسهای پدیده نداشته است.

نکته دیگر استفاده افراد روی نیمکت پدیده از سوئیشرت های نایک بود که عدم مدیریت صحیح در تهیه پوشاک تیمی در این باشگاه را نمایان می سازد.

باید دید پدیده هم مانند برخی تیمهای دیگر وارد چرخه تنوع لباسی شده یا در هفته های آینده به وضعیت پوشاک خود ثبات خواهد بخشید.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
Mahmoud چهارشنبه 6 آبان 1394 02:23 ب.ظ
سلام و خسته نباشید جانانه به عوامل سایت جذاب و به روز تیم کیتز
خداقوت
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام و سپاس از محبت و همراهی شما عزیز گرانقدر.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic