رسانه تخصصی مستقل

آقایان بفرمایید که بالاخره ما آدیداس رو یا آدیداس ما رو؟!
دوشنبه 12 شهریور 1397 | ( نظرات )تیم کیتز – روز گذشته خبری مبنی بر توافق اولیه فدراسیون فوتبال با آلشپرت برای تامین لباس تیم ملی ایران از آغاز اردوی جاری روی سایت این نهاد منتشر شد.

در حالی که هنوز مشخص نیست چه بر سر تامین کننده لباس تیم ملی در جام جهانی 2018 آمد و نهایتا متوجه نشدیم ما آدیداس را با اردنگی به بیرون پرتاب کردیم یا این سه خط ها بودند که خیلی تر و تمیز و بعد از تبلیغات همراه با درآمد اضافی در جام جهانی دست اهالی فدراسیون را در کمال احترام در پوست گردو قرار دادند.

البته در گام بعدی باز هم مشخص نیست اینجایی که با فدراسیون فوتبال وارد معامله شده دقیقا در چه سطح ارتباطی با آدیداس آلمان است و فراتر از آن اصلا قراردادی که از آن صحبت می شد الان کجاست و حساب و کتاب ما با آدیداس چقدر شد؟!

لازم است که اطلاع داشته باشیم بدهی، طلب یا غرامتی در میان هست یا خیر؟ اصلا اینطور بی سر و صدا بسته شدن پرونده آدیداس کمی موجب نگرانی است که مبادا آدیداس در آینده با استناد به بند یا بندهایی از قرارداد با اقدام حقوقی برای ما دردسر ساز شود.

از طرفی ساز و کار انتخاب تامین کننده جدید نیز بر همگان پوشیده است و مشخص نیست بر مبنای کدام فراخوان و مناقصه امتیاز تولید و تامین لباس تیم ملی در اختیار آلشپرت قرار داده شده است. همانگونه که در قرارداد استفاده از لباس های آدیداس هم این ابهامات وجود داشت.

اگر آلشپرت در دوره پیشین سرویس دهی به تیم های ملی خوب عمل کرده بود چرا کنار گذاشته شد و اگر بد کار کرده بود چرا امروز دوباره با فخر به اینکه لباس تیم ملی را رایگان تامین خواهد کرد جانشین نام بزرگی همچون آدیداس می شود؟

آیا وقت آن فرا نرسیده که قراردادها با شفافیت بیشتری به طور رسمی منتشر شود تا ابهامات برطرف شده و مردم نسبت به امتیازاتی که در این قراردادها به تیم ملی کشورشان تعلق می گیرد آگاهی داشته باشند؟ آیا وقت آن نرسیده که گزارش دقیقی به هواداران تیم ملی که صاحبان اصلی فوتبال هستند از سوی مسئولان داده شود؟


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسام پنجشنبه 22 شهریور 1397 03:33 ب.ظ
ادیداس مارو گایید
مهدی دوشنبه 19 شهریور 1397 01:37 ب.ظ
برند های داخلی هم واقعا کم کاری می کنن برای مثال طرح چند ساله و تکراری لباس های تیم ملی والیبال رو برای تراکتور میزنن (کمپانی مروژ) خیلی فرصت داده شده بهشون ولی با خیلی از تیم ها به جای اسپانسری پول هم میگیرن!!!!!
سه شنبه 13 شهریور 1397 09:36 ق.ظ
به نظر من اگر بخاطر اعمال تحریم ها امکان قرارداد با کمپانی های بزرگ تولید پوشاک ورزشی نیست بهتره که با شرکت های داخلی کار کنیم تا برندهای درجه چندم دنیا؟؟؟؟؟؟
ولی تاکید میکنم واقعا شان تیم ملی در حد این برندهای درجه چندم نیست و ای کاش میشد با برندهای بزرگ دنیا همکاری کنیم...
دوشنبه 12 شهریور 1397 06:43 ب.ظ
مثه اینکه آدیداس ما رو ...
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic