رسانه تخصصی مستقل

خسته نباشید به ملی پوشان فوتبال ایران
سه شنبه 5 تیر 1397 | ( نظرات )تیم کیتز - نمایش قابل تقدیر ملی پوشان فوتبال ایران در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه که با تلاش فراوان و بازی های درخشان مقابل قدرت های برتر فوتبال جهان همراه بود در یاد و خاطره ها ماندگار شد.

زحمات بازیکنان شایسته کشورمان را ارج می نهیم و برای تیم ملی ایران در رقابت های آتی و در راس آنها جام ملت های آسیا 2019 آرزوی موفقیت داریم.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حسن قهرمانی چهارشنبه 6 تیر 1397 07:44 ب.ظ
یک تبریک بزرگ وخسته نباشید به تیم گلمون ... عالی بودین.

* معلومه که یک عده کاملا در توهم هستن با ابراز نظرات عجیب و زیاده خواهانه شون ... درسته میتونستیم صعود کنیم ولی چرا یک عده هیچ وقت قانع نمیشین ؟!! مطمئن باشید اگر بالا هم میرفتیم از گروه و اونجا میباختیم باز این عده انتقاد میکردن و خورده میگرفتن به کیروش ... هیچ وقت از یاد نبرید که هرچی بکاری همون رو هم درو میکنی .

* به نظر من فدراسیون فوتبال در قبال برخورد با باشگاهها به خصوص پرسپولیس و استقالال بسیار ضعیف عمل کرد باید قاطع برخورد میکرد و شرایطی که کیروش میخواست رو مهیا میکرد... آیا در آن برهه جام باشگاههای آسیا مهمتر بود یا جام جهانی ... ؟!! باید به تیم های مثل پرسپولیس رو که نافرمانی کردن و مانع اجرای روند برنامه آماده سازی تیم ملی شدنند به شدت محاکمه و جریمه کنند تا دیگه شاهد قلدربازی های یک عده و یا باشگاههای خاصی نباشیم ... به مانند فدراسیون فوتبال عربستان که بسیار محکم عمل کرد در این ضمینه.
مسعود چهارشنبه 6 تیر 1397 09:29 ق.ظ
آقا یا خانم ع.م شما بگو کجای انتقادات تیم کیتز نابجا بوده که حالا مجبور به عذرخواهی باشه؟؟؟ قرارداد فدراسیون و آدیداس مانند عرف قراردادهای تامین پوشاک دیگر تیم های فوتبال چه ملی و چه باشگاهی نیست و علاوه بر اینکه فدراسیون از این طریق درآمدی نداره باید پولی هم به آدیداس پرداخت کنه
ساسان چهارشنبه 6 تیر 1397 09:09 ق.ظ
وریا قربانی دعوای برانکو و کیروش شد، آقای برانکو این دومین جام جهانی بود که با کارات نذاشتی صعود کنیم
ع.م سه شنبه 5 تیر 1397 10:01 ب.ظ
امیدواریم سایت تیم کیتز شجاعت و شرافت رسانه‌ای خودش را نشان بدهد و بابت تلاشهای مکرر و دنباله داری که از ماه‌ها پیش برای تخریب فدراسیون فوتبال ایران و مسئله پیراهن و البسه تیم ملی انجام داده است از همه ملت شریف و مسئولین زحمت کش فدراسیون فوتبال ایران عذر خواهی کند.
همگان نیک میدانیم که زمستان میرود و روسیاهی به زغال می‌ماند. باشد که راهمان را از راه دشمن جدا کرده و برای سربلندی ایران قلم بزنیم و تلاش کنیم.
خداوند همه ما را به راه راست هدایت بفرماید / .
#میبخشیم_اما_فراموش_نمیکنیم
روهام.ق سه شنبه 5 تیر 1397 05:35 ب.ظ
سلام. در نیمه دوم مجید حسینی با پیراهن میلاد محمدی بازی میکرد. واقعا عجیب بود...
Mani سه شنبه 5 تیر 1397 02:36 ب.ظ
‏با اعتماد به نفس گفت چیطورى كریس ؟؟
خیلی ها مسخرش کردن
اما تنها چیزى كه امشب ازش مطمئن شدیم اینه كه هرچیزى كه قلباً باورش داشته باشى اتفاق میفته
مرسی فوتبال،مرسی ایران،مرسی کیروش
جواد سه شنبه 5 تیر 1397 08:45 ق.ظ
این جام رو آقای رامین رضاییان از ما گرفت
و البته آقای کیروش با 2،3 تا انتخاب غلطش
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic