رسانه تخصصی مستقل
آیا این استانداردترین لباس ایران پس از 2006 است؟
شنبه 26 خرداد 1397 | ( نظرات )تیم کیتز – فارغ از ایرادات جزئی که در مطالب قبلی به آنها اشاره شد و در آینده نیز در صورت مشاهده اشاره خواهد شد، لباس تیم ملی در دیدار برابر مراکش حاوی نکات مثبت بسیاری نیز بود.

تیم ملی ایران در اولین بازی در جام جهانی 2018 به راستی لباسی منظم با همان ویژگی هایی که همیشه انتظارش را می کشیدیم را به تن کرده بود؛ لوگوی مخملی فدراسیون روی پیراهن و شورت مسابقه و تمرین، فونت شماره و نام هماهنگ با سایر تیم های آدیداس، درج اطلاعات مسابقه زیر لوگوی فدراسیون با ترکیبی عینا مشابه دیگر تیم های آدیداس، لباس های دروازه بانی هم رنگ و هم قواره تیم های بزرگی مانند آرژانتین، آلمان، همخوانی ترکیب رنگی پیراهن، شورت و جوراب و ...

همه این موارد دست به دست هم دادند تا یکی از زیباترین، یکپارچه ترین و استانداردترین عکس های تیمی تیم ملی ایران در سال های اخیر را شاهد باشیم. اتفاقاتی که در کنار هم قرار گرفتن همه آنها تا پیش از اولین بازی ایران در جام جهانی برای همه ما چیزی شبیه به یک رویا بود.

لباسی که علیرغم آماده بودن طرح آن و انتخاب پیراهن و شورت از دو مدل متفاوت لباس های تیمی آدیداس آنقدر موارد جزئی در آن به خوبی رعایت و اجرا شده بود که اختصاصی نبودن طرح و ترکیب رنگ و همینطور نحوه همکاری فدراسیون فوتبال با آدیداس حداقل برای این برهه از ذهنمان دور شود.

تمام تلاش های ما و حمایت های شما در این جهت بوده که روزی تیم ملی را در شرایطی ایده آل از نظر پوشش مشابه آنچه امروز هست ببینیم. ضمن تبریک پیروزی تیم ملی در بُعد فنی، تبریک بزرگ تر ما به همه آن کسانی است که صادقانه تلاش کردند و همینطور کسانی که خالصانه و به دور از احساسات حمایت کردند تا امروز شاهد پوششی شایسته و در خور شان تیم ملی ایران باشیم و به قول معروف با همه سخت گیری مان نتوانیم ایرادی از آن بگیریم!

عده ای همواره انتظار دارند که تیم کیتز به نتایج و برد و باخت ها واکنش نشان دهد و عده ای دیگر نیز توقع دارند تک تک اتفاقات مثبت و ایرادات برطرف شده را باید ستود. اولا که همه ما از بردهای تیم ملی خوشحالیم و اگر غیر از این بود در ایرانی بودن ما تردید کنید!

دوما در نظر داشته باشید که وظیفه اصلی ما ذکر ایرادات است تا زمانی که برطرف شوند و هر چند اگر پس از برطرف شدن هم دستمان برسد تعریف و تمجید می کنیم، اما وظیفه و هدف ما پس از رفع اشکال محقق شده و ترجیح می دهیم روی هزاران ایراد و اشکال موجود دیگر تمرکز کنیم تا اینکه زمان را صرف تعریف و تمجیدهای تکراری کنیم.

فراموش نکنید که ما ماموریتی بزرگتر از لم دادن و تعریف و تمجید احساسی بعد از هر برد تیم ملی داریم حتی اگر این برد برابر اسپانیا و پرتغال باشد. پس صبور باشیم و عمیق تر روی مسائل مطرح شده فکر کنیم و به حداقل ها راضی نباشیم چرا که فاصله تا شرایط عالی بسیار اندک و در حد همین ناهماهنگی های کوچک است. پاینده باشید.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
Ali یکشنبه 27 خرداد 1397 11:00 ق.ظ
ادمین توضیح میدید که چرا تیم پرسپولیس در تمرینات از برند لی نینگ استفاده میکنه؟!!!
احسان یکشنبه 27 خرداد 1397 02:07 ق.ظ
تیم کیتز پرسپولیس با لینینگ قرارداد بسته لباساشو تو تمرین داره میپوشه؟
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، جزئیات مرتبط با لباس پرسپولیس به زودی منتشر می شود.
حسن قهرمانی شنبه 26 خرداد 1397 11:04 ب.ظ
با تمام احترامی که برای تیم کیتز قائل هستم ولی باید عرض کنم در تمام این مدت شما عجول و در گام منفی نمایی قدم بر میداشتین ... یک بار حاضر نشدید منطقی به قضیه نگاه کنید من تمام نکات ظریفی که شما روی آن دست میگذارید را قبول دارم و تحسین میکنم پایگاهی مثل شما باعث افتخار و موجب پیشرفت وضعیت پوشش تیم های فوتبال ما میشود.

* قبول کنید که این بهترین و تنهاترین انتخاب تیم ملی ما برای لباس در خور و شایسته بود برای وضعیت بهتر از این باید هزینه کلانی میشد که فکر نمیکنم برای کشور ما و حال کنونی اقتصاد ما منتطقی میبود... فراموش نکنید که در بین 3 برند بسیار معتبر دنیا تنها انتخاب ما آدیداس بود.

* در بازی دیروز مشاهده فرمودین که تمام جزئیات لباس تیم ملی در نهایت کیفیت و نظم خود بود با بالاترین استانداردهای ممکن ...آیا اینطور نبود ؟ مقایسه کنید با 4 سال قبل و پوشیدن لباس های برند آل اشپورت حتی اگر کاملا رایگان برای ما تمام شده باشد آیا لباس های آن دره در شأن تیم ما بود ؟ لباس های که حتی آل اشپورت متعهد نشد خودش تهیه کنید یا کیفیتش را تضمین کنید!

* طرح آماده یا هر چیزی که شما اسمش را میگذارید ، باور کنید هر برند دیگری هم غیر از آدیداس بود همین شرایط را در اختیار تیم ما قرار میگرفت .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات