رسانه تخصصی مستقل
ما هم مفتخریم که گرانترین لباس را "می خریم"!
دوشنبه 7 خرداد 1397 | ( نظرات )تیم کیتز - باز هم سایت معروف و پر مخاطب در یک گزارش سفارشی به موضوع لباس تیم ملی با محوریت قیمت بالای پیراهنی که فدراسیون برای تیم ملی خریده پرداخته است.

سایت مذکور با بهره گیری از نقطه نظرات یک فعال "حوزه پوشاک ورزشی" اعلام داشته که مسئولان فدراسیون منابع مالی بیشتری را صرف خرید پیراهن تیم ملی کرده اند و ما باید به این موضوع ببالیم و الان وقت غر زدن درباره چارچوب همکاری فدراسیون با نمایندگان آدیداس نیست!

این رسانه که با استفاده از رانت تبلیغ تلویزیونی در سال های قبل به شهرت امروز رسیده و هر رخداد ورزش خاصه فوتبال از معده درد تدارکاتچی شاختار دونتسک تا صف نانوایی روبروی خانه مانوئل نویر را به یک تیتر و خبر تبدیل می کند ولع سیری ناپذیری برای جلب کلیک بیشتر به انگیزه دریافت مبالغ هنگفت تبلیغاتی دارد و از این رو چندان به صحت محتوایی که به مخاطب عرضه می کند توجهی ندارد.

البته باید گفت که سایت مذکور در برخی ابعاد اطلاع رسانی بسیار خوب عمل می کند و هیچکس نافی این سرویس ها و اقدامات مثبت و ارزشمند نیست، اما زمانی که کار به اظهار نظرهای کارشناسانه می رسد بهتر است گوشت راسته گوسفندی را قصاب محل و کیفیت بازدهی نیروگاه برق را کارشناس مرتبط با آن نقد و بررسی کند.

اینکه ما به هر کسی لقب کارشناس بدهیم و هر چه به زبان می آورد را بدون کوچکترین ارزیابی در معرض دید عموم قرار دهیم نتیجه اش می شود گزارشی که در آن پیراهن تیم ملی که از مدل Tabela 18 است را به Regista 16 ربط می دهیم و ضمن زیر سوال بردن آن بنده خدا و احتمالا سازمان متبوعه اش، رسانه خود را نیز به نشر اکاذیب و اطلاعات غلط که مخاطب را گمراه می کند متهم می کنیم.

بهتر است به جای این گزارش های سطحی این سوال از فدراسیون مطرح شود که درآمد ادعا شده از قِبل فروش پیراهن و سایر اقلام مرتبط با تیم ملی قرار است از چه محلی حاصل شود در حالی که اثری از پیراهن تیم ملی در سایت و هیچ یک از فروشگاه های فیزیکی آدیداس در سراسر جهان نیست؟

لوگو، شماره، نام و بج ها در ایران و بدون هیچ ارتباطی با آدیداس بر روی پیراهن هایی نقش می بندد که تدارکاتچی تیم ملی اریتره هم قادر به تهیه آنها از یکی از واسطه های آدیداس در سراسر جهان است، آنوقت ما باید پُز گرانترین بودن پیراهنی را بدهیم که داریم برای آن پول می پردازیم حال اینکه اگر گرانترین لباس را به رایگان و تحت یک قرارداد استاندارد تجاری به ما دادند باید زبان به تعریف از خود بگشاییم.

البته نمونه این اطلاع رسانی های غلط حول موضوع لباس تیم ملی در مطبوعات هم نمود داشته به طوری که فردی در روزنامه خود در جایگاه کارشناس از لفظ Teamwear به عنوان آخرین تکنولوژی آدیداس یاد می کند و خود را مضحکه خاص و عام می کند تنها به این بهانه که از این سفره پهن سوژه روز یعنی لباس تیم ملی سهمی بردارد و ما مانده ایم چطور به آن جمعیتی که از این طریق اطلاعات نادرست دریافت کرده اند بگوییم که Teamwear تکنولوژی نیست!

و در پایان باید خطاب به متولی سایت مذکور گفت که این توضیحات اصلا "جالب" نبود آقای محترم.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
Mani چهارشنبه 9 خرداد 1397 06:17 ب.ظ
خیلی جالبه که اسمشونم نمینویسن آقای ورزش سه!!!
IRANیران چهارشنبه 9 خرداد 1397 09:12 ق.ظ
عوامل رسانه ی میلی به خط شدن تیم کیتزو بزنن!!! حرفهای کذب و مطالب بدون منبع و اساس دفاع نداره. مگه چقدر حقوق میگیری؟
سعید سه شنبه 8 خرداد 1397 11:50 ب.ظ
واقعا واسه اون دوستی که با زبان تحقیر صحبت کرد متاسفم.
شمع رو ببرین واسه اونایی که ازشون تعریف الکی میکنید روشن کنید تا یه خورده پاچه خواریتون چربتر شه.
شما هم خواستی نون سالم بدون اشمالی بخوری بگو یه کار خوب بهت معرفی کنیم نگران کار افرینی هم نباش هنوز یه لقمه نون سالم گیر میاد.
سه شنبه 8 خرداد 1397 10:04 ب.ظ
بعضی ها جوری از سایت ورزش سه حمایت میکنن که انگار ارث پدریه...
سه شنبه 8 خرداد 1397 08:55 ب.ظ
دوست عزیزی که تیم کیتز رو مسخره می کنی و حرف مفت می زنی:
من هم برای شما و امثال شما متاسفم که برخی حرف های چرند رسانه ها که این مطالب رو می نویسند، باور می کنید و فکر می کنید که لباس وحشتناک تیم ملی گرانترین لباس هست.
همین جور به باور کردن حرف های مفت ادامه دهید تا ببینیم به کجا می رسید.
سعید سه شنبه 8 خرداد 1397 04:48 ب.ظ
من متوجه نشدم کدوم سایت رو میفرمایین
90 یه خبر زده بود که اونم گفته بود نظر بدین
سه شنبه 8 خرداد 1397 01:49 ب.ظ
بسیار متاسفیم برای سایت سخیف و بی اعتبار شما که متاسفانه بعلت ورشکستی و نداشتن مخاطب رو به تخریب سایتی پر مخاطب آورده که مردم به آن اعتماد کامل دارند و روزانه هزاران نفر از آن بازدید می نمایند.
ای کاش وعده های دولت تدبیر و امید بجای سراب تبدیل به عمل میشد تا کار آفرینی و ایجاد شغل به واقعیت نزدیک میگردید تا عده ای امثال شما کار و درآمد کسب میکردید و بجای بطالت و بازی با تعدادی عکس شورت و پیراهن، شغلی آبرومند پیشه میکردید.
روزی که عدد مخاطبان شما از ۲۰۰ نفر بیشتر شد، مطلع بفرمایید تا به افتخارتان کیک و شمعی تدارک ببینیم و به حرمت آن ۲۰۰ مخاطب، درباره حرف هایتان کمی تامل کنیم! هرچند سخیف و کذب و حقیرانه باشد.
تا آن روز امیدواریم کینه ها و سرخوردگی هایتان کمی فروکش کند .
محمد امین سه شنبه 8 خرداد 1397 01:36 ب.ظ
تنها رسانه ای که در مورد مسئله لباس تیم ملی و قرار داد شرم آور با آدیداس کاملا حرفه ای و درست اطلاع رسانی کرده و عمق فاجعه رو نشون داده بین همه وب سایتا برنامه ها روزنامه و ... تیم کیتز بوده
IRANیران سه شنبه 8 خرداد 1397 10:15 ق.ظ
ورزش تیری به طبع سازمان مطبوعش به شعور مخاطب و صحت مطالبش هیچ اهمیتی نمیده و همونطوری که گفتید تنها و تنها برای بیشتر شدن بازدید و گرفتن تبلیغاتهای بیشتر و گرانتر اقدام به نشر هر مطلبی بدون توجه به صحتش میکنه.
لباس امسال ایران در جام جهانی از لحاظ طرح و نوع قرارداد بدترین لباس دوره های جام جهانی ایرانه، یک لباس ساده و بی روح که اوج بی سلیقگی در تک تک آیتمهاش داد میزنه، قطعا لباس آلشپورت2014 بهتر بود.
رنگ بندی افتضاح از شماره تا سه خط ها گرفته که پرچم کشور رو عملا دو رنگ نشون میدن یا اگر رنگ سومی هست مشکیه بی ربطه نه سبز! فونت فاجعه، لوگوی زشت ووووو
بی کفایتی و بی تدبیری مدیران و نمونه ش مدیران ورزشی ایران در این لباس عیان عیانه
سه شنبه 8 خرداد 1397 01:15 ق.ظ
سایت ورزش ۳
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات