رسانه تخصصی مستقل
زنده باد تغییر مثبت
سه شنبه 10 مهر 1397 | ( نظرات )تیم کیتز - اواخر آذر ماه سال 96 بود که در پس برگزاری رقابت های کبدی قهرمانی آسیا به موضوع لوگوی ضعیف فدراسیون کبدی در آن برهه پرداختیم.

در حالی که به دلیل عدم برگزاری رویداد مرتبط با این رشته از اتفاقات پیرامون آن غافل بودیم، به تازگی متوجه تغییر لوگوی فدراسیون کبدی به فرمی قابل قبول و موجه تر از قبل شدیم. تغییری که حدودا 18 روز پس از گزارش تیم کیتز در این ارتباط (اینجا) در اواسط دی ماه 96 از سوی فدراسیون در قالب اطلاعیه راه اندازی سایت جدید این فدراسیون اعلام شده بود.

بدون پرداختن به ضعف های لوگوی جدید در ساختار و اجرا تنها به ابعاد مثبت این اقدام اشاره می کنیم و به امید بهبود روز افزون فضای بصری پیرامون این رشته ورزشی از دست اندرکاران فدراسیون کبدی به خاطر این تغییر مثبت قدردانی می کنیم.

همچنین قهرمانی تیم های ملی کبدی مردان و زنان ایران در بازی های آسیایی 2018 که دستاوردی بسیار ارزشمند بود را به بازیکنان و سایر عوامل زحمتکش کبدی ایران تبریک عرض می نماییم.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
Amir پنجشنبه 12 مهر 1397 08:17 ق.ظ
باسلام
میخاستم بپرسم مگه تغییر لوگوی فدراسیون چه فرآیند سخت و پیچیده‌اییه که فدراسیون فوتبال حتی یک قدم تو این راستا بر نمی داره
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، این سوال را مسئولان فدراسیون باید پاسخ بدهند. البته با توجه به تغییراتی که در لوگوی تیم های مختلف شاهد بوده ایم واضح است که پروسه پیچیده ای نیست.
چهارشنبه 11 مهر 1397 01:22 ب.ظ
کاشکی لگوی تیم فوتبال ایران هم چنین پیشرفتی داشت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات