رسانه تخصصی مستقل

لباس های پاناما برای جام جهانی 2018
جمعه 17 فروردین 1397 | ( نظرات )
تیم کیتز – لباس های اول و دوم جدید تیم ملی فوتبال پاناما برای اولین حضور تاریخ این کشور در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رسم همیشه به رنگ قرمز همراه با یک گرافیک نزدیک به رنگ زمینه متشکل از احجام مربعی در قالب V شکل در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است که گفته شده به خط افق شهر پاناما و همچنین عقاب هارپی پرنده بومی این کشور اشاره دارد.

جزئیات سفید در حاشیه یقه و نوار باریک دو طرف آن به چشم می آید و عبارت "ALCANZAMOS POR FIN LA VICTORIA" به معنی "ما در نهایت پیروز خواهیم شد" که برگرفته از سرود ملی کشور پاناما است نیز در داخل یقه نقش بسته است.

شورت و جوراب های قرمز ترکیب لباس اول پاناما در جام جهانی روسیه را کامل می کند.

پیراهن دوم جدید نیز در زمینه سفید همراه با گرافیک مشابه پیراهن اول و البته به رنگ آبی و کاملا نمایان در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. حاشیه یقه و قسمت عمده ای از شانه ها بر روی آستین به رنگ آبی کار شده اند و دو نوار باریک در دو طرف یقه و همچنین لوگوی نیوبالانس از اجزای قرمز رنگ پیراهن دوم به شمار می روند.

پیراهن دوم نیز احتمالا به همراه شورت و جوراب های سفید مورد استفاده قرار خواهد گرفت. تصویر پیراهن های اول و دوم پاناما برای جام جهانی 2018 را در گالری عکس مشاهده نمایید.
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
Ali جمعه 17 فروردین 1397 09:47 ب.ظ
لباس دومش اون قسمت روی آستینش شبیه لباس فصل بعد لیورپول
reza جمعه 17 فروردین 1397 05:42 ب.ظ
خیلی قشنگ وشیک ...ولی برند تیم های بنجل .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic