رسانه تخصصی مستقل

آدیداس، ای چاره ی بیچارگان!
جمعه 29 دی 1396 | ( نظرات )تیم کیتز - مشخص نیست عزیزان دست اندرکار بحث لباس در فدراسیون فوتبال چرا عجز و ناتوانی خود را به بیچارگی عمومی گره می زنند و از ما و کشور ما چهره ای مستاصل به دنیا ارائه می کنند؟

دقیقا عمق استیصال و عدم آگاهی را از جمله "از جمله موانع مهم این است هر کسی که اسپانسر شود، خواسته‌هایی دارد." که نقل قولی است از مسئول حقوقی فدراسیون فوتبال می توان احساس کرد. هر کسی در این حوزه می داند که خواسته های اسپانسر یک منطق تجاری است و نباید از آن به عنوان مانع رسیدن به یک توافق خوب یاد کرد.

صفی الله فغان پور در بخش دیگری از صحبت هایش با ایسنا گفت: "برخی فکر می‌کنند همه دنیا نشستند که ما به جام جهانی برویم و به ما پول بدهند." در جواب ایشان باید گفت صد البته که دیگران ننشسته اند و سخت در حال کار کردن روی ارزش برند تیم کشورشان و فراهم کردن شرایط داخلی کشورشان برای بهره برداری حداکثری از اینگونه قراردادها هستند و در واقع این فقط شما هستید که نشسته اید!

همین جمله "ما به خاطر این یک ساله بستیم که شاید بعد از یک سال، فرجی حاصل شود و به شکل دیگری از البسه آدیداس استفاده کنیم" خود گواه این جلوس دنباله دار شماست! پس کاملا حق با شماست و دیگران ننشسته اند و این فقط شما هستید که نشسته اید.

چگونه می گویید "این اتفاق برای مجموعه، ریاست و دبیرکل فدراسیون ناخوشایند است" در حالی که همین قرارداد در اطلاعیه ای که چندی قبل در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شد "حرکتی میهن پرستانه" لقب گرفته بود؟!

اظهارات ضد و نقیض اعضای فدراسیون در ارتباط با موضوع قرارداد تامین لباس تیم ملی با آدیداس طعم خوشی از دستاوردهای این قرارداد نمی دهد و به نظر می رسد باید بپذیریم که این توافق نه تنها یک توافق بد و بدون هیچگونه دستاورد خاصی بوده، بلکه بخشی از منابع مالی فدراسیون را هم به هدر داده است.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
reza یکشنبه 1 بهمن 1396 01:45 ق.ظ
خفت وخواری چیه؟ پاک بودیم ادبداس ابروی تیم ملی رو برد ؟مسئولین بی کفایتن ..ادیداس اعتبار پیراهنو بالامیبره و شیکه اینا بهانه هایی هست برا باند بازی که ادیداس باج نمیده برا دزدی ..قرارنیست فدراسیونی که تو جهان نوبره لباس داوری ادیداس قلابی ووووووووووو هزاران کارامیکنه قراردادش مثل اسپانیا وژاپن باشه به عمر پوشیدنش ...فدراسیون باید پول هم بده اینا مارکشون بخوره به تیم ملی
شنبه 30 دی 1396 07:19 ق.ظ
سلام وخسته نباشید....تیم کیتز یه مدیتی شد به لبایهای لیگ ورود نکردید....یعنی کیفیت و کمیت کار لباسهای لیگ بالا رفته....پس خداروشکر
مجتبی شنبه 30 دی 1396 07:11 ق.ظ
اگه قرار باشه با این خفت و خواری اینجوری با شرکتهای معتبر دنیا قرارداد ببندن ، همون بهتر که با لباس برندهای داخلی مثل مجید و نهنگی و یوسف جامه و ... بریم جام جهانی بازی کنیم.
روهام قائدی شنبه 30 دی 1396 01:38 ق.ظ
هفت شهر عشق را عطار گشت***ما هنوز اَندر خم یک کوچه ایم!
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات