رسانه تخصصی مستقل

لباس های سوون سامسونگ برای فصل 2018
یکشنبه 10 دی 1396 | ( نظرات )تیم کیتز - لباس های اول و دوم جدید تیم فوتبال سوون سامسونگ بلووینگز کره جنوبی برای فصل 2018 توسط برند کره ای زایکرو رونمایی شد.

پیراهن اول جدید به رسم سنت همیشگی عمدتا به رنگ آبی همراه با یک پترن گرافیکی مشابه گرافیکی که در پیراهن های دروازه بانی آدیداس در فصل گذشته شاهد بودیم در سایه ای نزدیک به زمینه در محدوده شانه ها ارائه شده است. شورت و جوراب های آبی ترکیب ساده و یکنواخت لباس اول سوون بلووینگز در فصل جدید کی لیگ کره جنوبی را کامل می کند.

لباس دوم جدید نیز با طرح و ترکیبی مشابه لباس اول و در رنگ زمینه سفید ارائه شده است. همچنین لباس دروازه بانی این تیم نیز با طرح مشابه لباس تیم و در رنگ قرمز تدارک دیده شده است.

تصاویر لباس های اول و دوم سوون سامسونگ بلووینگز برای فصل 18-2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
حامد سه شنبه 12 دی 1396 09:53 ق.ظ
آقا تجریش
.کی برا اولین بار در مورد آدیداس مطلب نوشت؟
.کی وقتی تیم ملی تازه لباس آدیداس رو پوشیده بود ابعاد این اتفاق رو پوشش داد؟ نود؟
.قبل از زمانی که تیم کیتز در مورد آدیداس حرف بزنه در مورد انواع تکنولوژی تهویه آدیداس چیزی میدونستی؟
.کی پیگیر لباس های تیم ملی از زمان آلشپورت تا الآن بود؟ حتی تیم کیتز یه مصاحبه با علی کریمی داره ببین علی کریمی اول صحبت هاش چی میگه؟ میگه ((اصلاً من یک چیزی بگویم. شما اگر می‌خواهید به فوتبال این مملکت خدمت کنید، بروید روی این قضیه کار کنید ... ))
عنوان این مصاحبه هم (( شانس آوردیم کارمان در تیم ملی به شستن لباس کشیده نشد!)) خودت بدو نگاه کن حاجی
tajrish دوشنبه 11 دی 1396 11:00 ب.ظ
تیم کیتز برو امشب برنامه 90 ببین که چجوری قرارداد ترکمانچای آدیداس با فدراسیون رو پیگیری میکنه و اجازه نمیده حق ایران ضایع بشه.بعد خجالت بکش که دلت خوشه 4 خط مینویسی توهم زدی که داری جلو حق و ناحق میگیری. جمع کن این سیابازیا رو. مردم آگاه هستن. داری از کی خط میگیری از خود فدراسیون ؟؟ تو رسانه هستی خودتو ارزون نفروش تا رستگار بشی.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic