رسانه تخصصی مستقل
لباس های تمرینی روسیه برای سال 2018
دوشنبه 13 آذر 1396 | ( نظرات )تیم کیتز – مجموعه لباس های تمرینی جدید تیم ملی فوتبال روسیه برای سال 2018 توسط آدیداس رونمایی شد.

پوشاک تمرینی جدید تیم ملی روسیه میزبان جام جهانی 2018 با ترکیبی متنوع از پیراهن های تمرینی، سوئیشرت در چند کلاس مختلف و رنگ های متفاوت، پولوشرت با ترکیب رنگ های متفاوت، بادگیر در دو کلاس متفاوت، کاپشن، شلوار و گرمکن ZNE ارائه شده است.

آدیداس علاوه بر اینها مجموعه متنوعی از پوشاک فصلی لایف استایل را نیز به طور خاص برای میزبان جام جهانی 2018 تدارک دیده است.

تصاویر بیشتر از لباس های تمرینی روسیه برای سال 2018 را در گالری عکس مششاهده نمایید.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
محمد جمعه 13 بهمن 1396 04:44 ق.ظ
سلام خسته نباشید طرح لباس ایران کی رونمایی میشه 12لهمن هم تموم شد خبری نیست؟؟
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، طبق اعلام قبلی روز پانزدهم اسفند ماه
کاظم‌لو شنبه 18 آذر 1396 01:26 ق.ظ

برای بنده نکته‌ی جالب در این پست ساده که بواسطه نظرات برخی از دوستان به بحث کشیده شده است ماهیت سایت تیم کیتز و محتوای این مقال است. با شناخت از سایت گرامی تیم کیتز روشن است که گردانندگان این پایگاه درصدد اصلاح پوشش فوتبال ایران هستند . اما به طور یقین اگر اتفاقی در نگرش مدیریتی و آگاهی مسئولین امر صورت نپذیرد قطعا متوجه اهمیت فرهنگی ، هویتی و تجاری پوشاک و البسه‌ی تیم های ورزشی ، خصوصا فوتبال نخواهند شد. خوشبختانه سایت تیم کیتز با ریشه یابی علل این نابسامانی ها و ارائه‌ی پیشنهادهای سازنده نقش پر رنگ و سترگی در اصلاح ظاهر و قواره‌ی پوشاک فوتبال کشور ما و حتی جزئیاتی همچون فونت ایفا کرده است .
این اتفاق مبارک را باید به فال نیک گرفت و این موفقیت را به دست اندرکاران ارجمند این پایگاه تبریک گفت .
در نتیجه ، همان گونه که لباس بازتاب دهنده‌ی هویت یک شخص یا یک مجموعه است ، ادب و رفتار اشخاص نیز بازتاب دهنده هویت درونی و عمق افراد می‌باشد. امیدوارم اتفاق های مثبت در درون افراد و نهادها رخ دهد . چراکه آن وقت است که بیرون نیز اصلاح خواهد شد.

تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
hamid reza جمعه 17 آذر 1396 05:32 ب.ظ
یه تیم کیتز بی حاشیه بود اینم دارن میبرن تو حاشیه‌ . آقا هر کس از این سایت خوشس نمیاد بره سراغ سایتای دیگه . ماشالله تا دلتون بخواد سایت ورزشی سبز شده عین قارچ که عاشق حاشیه هستنو از طریق حواشی زرد مردمو به جون هم میندازنو کسب درآمد میکنن. اگه هم انتقاد دارین مثه آدمیزاد حرف بزنین و شخصیت خانوادگیتونو رو نکنین. تیم کیتز شما هم درسته که به نظر همه احترام میذارین اما هر نظری رو لطفا چاپ نکنین تا بعضیا که کمبود دارن پر رو نشن . چون اینا رو بهشون بدین دفعات بعد بدتر توهین میکنن .
عبدالرضا صادقی پنجشنبه 16 آذر 1396 05:36 ب.ظ
با سلام خدمت امید عزیز و سایت گرامی تیم کیتز :
بنده (عبدالرضا صادقی) هستم ، مخاطبی که کامنت مد نظر شما را در این پست خطاب به کامنت گذار پیشین گذاشته. امید عزیز ، من الان کامنت شما و جوابیه سایت تیم کیتز رو دیدم و از قضاوت شتاب زده شما متاسفم و من هم به عنوان مخاطب سایت تیم کیتز از حرف شما ناراحت شدم .
ما احتمالا هم سن و سال و یا هم نسل هستیم و اگر خودمان با رفتارهای شتاب زده مواظب کرامت هم نباشیم از بزرگترهای جامعه هم نباید انتظاری داشته باشیم که حرمت خواسته ها و دغدغه ها و کرامت ما را داشته باشند .
محض اطلاع شما ، بنده بعنوان یک مخاطب کوچک و بنا به احترامی که برای تیم کیتز قائل هستم ، از هتاکی مخاطب ناآگاه و نابخرد نسبت به زحمات این سایت بسیار آزرده خاطر شدم و چون میدونستم در مرام و معرفت بچه های شریف و متشخص این سایت نیست که به هتاکی کسی پاسخی داده بشه ، خودجوش و خودخواسته با منطق و استدلال پاسخی برای آن کامنت گذار نوشتم .
و حالا با خواندن جوابیه تیم کیتز بیش از پیش به شرافت و انسانیت گردانندگان این این سایت واقف شدم . و خداوند رو شاکرم که در این آشفته بازار بی اخلاقی و بی ادبی و بیگانگی با فرهنگ و کرامت انسانی ، چنین افرادی پا در رکاب فرهنگ سازی گذاشته اند اونهم قطعا هزاران مشکل و با دستان خالی از مادیات. پس به احترام این عزیزان تمام قد می ایستم و کلاه از سر بر میدارم و همدل تر و همراه تر از همیشه به مخاطب سایت تیم کیتز بودن افتخار میکنم و همواره مخاطب تیم کتیز خواهم بود .
از مدیریت سایت تیم کیتز خواهشمندم در صورت لزوم و برای رفع شائبه ذکر شده توسط جناب امید ، آدرس ایمیل بنده را نشر دهید .
با سپاس
عبدالرضا صادقی
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام و سپاس مجدد از اظهار لطف و همدلی شما که بزرگترین انگیزه ما برای ادامه راه است. امیدواریم بتوانیم آنطور که شایسته است با تلاش بیشتر و به کارگیری تمام توان پاسخ محبت های عزیزانی چون شما را بدهیم.
در صورتی که ایشان درخواست دریافت آدرس ایمیل را داشته باشند حسب اجازه شما به طور خصوصی برای ایشان ارسال می گردد.
امید چهارشنبه 15 آذر 1396 05:49 ب.ظ
تیم کیتز جان
منم ناراحت شدم از توهین اون شخص بی ادب و قطعا بی شعوریش رو نشون داد اما لطفا شما هم به شعور مخاطب توهین نکنین و اگه میخواین جوابیه بدین به اسم مخاطبین کامنت نذارین !! خیلی زیبنده تره که مثل همیشه بنویسین : تیم کیتز جواب داد ! این کارا یکم چیپه و لوث...
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، به هر حال هر شخصی فارغ از اینکه غرض ورزی در کار باشد یا دیدگاه منطقی در اظهار نظر درباره عملکرد تیم کیتز و اخبار منتشر شده کاملا آزاد است. به تبع همین رویکرد پیام هایی که حاوی تعاریف و اظهار لطف دنبال کنندگان نسبت به تیم کیتز باشد نیز بی کم و کاست منتشر می شود. در مورد نظر مذکور جمله اول نقدی بجا است، جمله دوم نقدی است که هر چند مورد پذیرش ماست اما اگر مبنای عملکرد غیر از این باشد شک نداشته باشید بزرگترین سایت ها، مطبوعات و شبکه های تلویزیونی داخلی هم علیرغم هزینه های گزاف و خیل کارکنان عملکردی بسیار متفاوت با آنچه امروز از آنها می بینید خواهند داشت. جمله سوم نیز تا حدودی توهین به مخاطبان است که به دلیل انتشار آن پوزش می طلبیم. جمله آخر هم پیشنهاد شغلی شرافتمندانه در جهت کسب درآمد حلال است.
هیچ گاه حاضر نبودیم به این مورد اشاره کنیم اما احترام به شعور مخاطب آنجا در تیم کیتز معنا شد که به مانند پر بازدید ترین سایت های ورزشی حال حاضر به طمع جلب کلیک بیشتر از یک جمله یا یک عکس بی معنا یک تیتر پر زرق و برق نساخت تا مطابق با فرمایش شما به شعور مخاطب شایسته احترام توهین نشود.
اتفاقا هیچگونه ناراحتی از اصل انتقاد ایشان پیش نیامد چرا که بخشی از آن مورد پذیرش ماست و باید در آینده نسبت به بضاعت مجموعه برطرف شود. اگر ناراحتی هم در کار باشد از نادیده گرفته شدن آن بخش از زحماتی است که در هیچ سایت داخلی و خارجی دیگری مشابه آن وجود ندارد و این تمام بضاعتی است که خالصانه به مخاطب های فهیم تیم کیتز پیشکش کرده ایم.
عنایت داشته باشید که نظر شما آنقدر موجب ناراحتی مجموعه شد که این پاسخ برای آن نوشته شد. البته که حدس هوشمندانه ای بود اما هوشمندانه تر این بود که می گفتید که حتی آن نظر توهین آمیز را هم خود تیم کیتز نوشته است تا بدین ترتیب با یک نظر جعلی و یک پاسخ جعلی تر از خود قهرمانی بزرگ بسازد!
شک نکنید اگر رسانه ای مانند تیم کیتز به چنین جایگاهی در ذهن شما رسید آن زمان مرگ آن رسانه است. پاسخ جزء به جزئی که برای دیدگاه شما نوشته شد نشان دهنده ارزشی است که برای یک به یک مخاطبان تیم کیتز من جمله شما قائل هستیم که این متاثر از اصل "احترام به شعور مخاطب" است و فارغ از هرگونه موضع گیری شما در کنار سایر همراهان در جایگاه مخاطب این سایت شایسته بالاترین احترام ها هستید.
توضیح: لطفا در اظهار نظرهای خود از به کار بردن عبارات توهین آمیز نسبت به سایر مخاطبان حتی کاربرانی که از جملات توهین آمیز استفاده می کنند خودداری فرمایید. این نظر به دلیل مخاطب قرار دادن تیم کیتز و ضرورت به درج پاسخ منتشر گردید.
توضیح 2: از جناب آقای "عبدالرضا" به خاطر قدرشناسی و لطفی که به تیم کیتز دارند سپاسگذاریم و حضور ایشان را در بین همراهان و مخاطبان سایت پاس می داریم. به این دلیل پاسخی در ذیل کامنت ایشان نوشته نشد که جمله ابتدایی خطاب به دیگر کاربران بود.
عبدالرضا چهارشنبه 15 آذر 1396 12:19 ب.ظ

خطاب به دوست گرامی و هتاک.
متاسفانه به تازگی مردم کشور ما طبق آمار عصبی ترین مردم دنیا لقب گرفتند. دوست گرامی ! نمیدونم ریشه عصبانیت شما از کجاست اما در روز میلاد رسول انسانیت و مهربانی جای بسی تاسفه که حداقل در این روز حرمت کلام خودتون رو نگه نداشتید. این سایت قطعا بی نقص نیست و منبع تامین تصاویرش به مانند اکثر رسانه های مجازی و مکتوب و چاپی از طریق سایت های برندهای ورزشی و یا خود باشگاه ها و تیم هاست.
نمیدونم جنابعالی چقدر با تیم کیتز آشنا هستید اما من نزدیک یک سال هست که از طریق اینستاگرام و خود این سایت به شکل جدی پیگیر اخبار به روز و دقیق خبرهای مربوط برندهای ورزشی و کیتزهای تیم های مختلف دنیا هستم و بدون اغراق دقیقترین و به روزترین اخبار و مطالب رو از مجموعه تیم کیتز دریافت می‌کنم و بسیار خوشحالم که با زحمت بچه های گرامی این سایت دیگه نیازی به جستجوی پراکنده و متفرقه در اینترنت نیست.
دوست محترم لبو فروشی عار نیست اما کاری که عوامل این سایت انجام میدن و تاثیر مثبتی که تا به حال روی فوتبال ایران گذاشتن قطعا به درک و فهمیدگی امثال شما قد نمیده و به گمانم این فضای مجازی فرهنگی رو با سکوهای استادیوم فوتبال اشتباه گرفتید !
این روز عزیز رو به همه هموطنانم و مجموعه زحمتکش تیم کیتز تبریک میگم و امیدوارم از رسول اکرم انسانیت و ادب و معرف بیاموزیم .
سه شنبه 14 آذر 1396 09:21 ب.ظ
ابله ها چرا خبر قرارداد بین ایران و آدیداس اعلام نمیکنین ؟؟؟ سایت مزخرف شما که کارش کپی برداری بی اجازه اخبار و عکس از سایتای دیگه هست تا کی میخواد اینجوری پیش بره ؟؟ دلتون خوشه از هر ده تا پست ۴نفر کامنت میزارن ؟!؟ برین لبو بفروشین لااقل به چندتا رهگذر خدمت کرده باشین
احسان سه شنبه 14 آذر 1396 07:13 ب.ظ
آقا یه سوال این لباسای تمرینی با لباسای اصلی رونمایی شده اگر نه احتمالش هست لباس تمرینای تیم ملی همین روزا رونمایی بشه
تیم کیتز پاسخ داد:
سلام، این مجموعه های تمرینی در قالب برنامه ریزی برند مربوطه برای تیم ها و فروش هواداری به طور جداگانه و به موازات لباس جدید عرضه می شوند. در مورد تیم ملی احتمال چنین اقدامی از سوی برند بسیار ضعیف است.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.