رسانه تخصصی مستقل
تغییر لباس دوم پدیده برای فصل 97-96
جمعه 31 شهریور 1396 | ( نظرات )تیم کیتز – تیم فوتبال پدیده مشهد در دیدار هفته هفتم لیگ برتر 97-96 مقابل میزبان خود تراکتورسازی از لباس دوم جدید خود برای فصل 97-96 رونمایی کرد.

باشگاه پدیده که در ابتدای فصل جاری به صورت گرافیکی لباس های اول و دوم خود را معرفی کرده بود پس از اینکه در شش هفته ابتدایی از دو لباس با طرح های متفاوت به رنگ قرمز که یکی از آنها همان لباس معرفی شده ابتدای فصل بود استفاده کرد برای اولین بار مقابل تراکتور ملزم به پوشیدن لباس دوم خود بود.

در طرح معرفی شده شروع فصل لباس دوم طرحی مشابه لباس اول و در رنگ قرینه داشت، درحالی که لباسی که نهایتا به تن بازیکنان پدیده رفت طرح دیگری داشت.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ سفید همراه با یک نوار عمودی قرمز رنگ در سمت چپ جلوی پیراهن که در محدوده اسپانسر بریده می شود ارائه شده است. یقه، نوارهای لبه آستین و نوار لبه پایین پیراهن از دیگر جزئیات قرمز پیراهن جدید به شمار می روند.

لوگوی لیگ برتر هم در این لباس اصلاح شده بود و به شکل امروزی آن بر روی آستین نقش بسته بود. برای شماره بازیکنان هم از فونتی شبیه به فونت بسیار قدیمی رئال مادرید در فصل 06-2005 زمانی که زین الدین زیدان به عنوان بازیکن در رئال انجام وظیفه می کرد استفاده شده بود!

شورت و جوراب های سفید با نوار قرمز در لبه پایین شورت ترکیب لباس دوم پدیده در فصل 97-96 را کامل می کند. این در حالی است که بر خلاف پیراهن و شورت که با لوگوی فیتکام ارائه شده اند، بر روی جوراب ها لوگوی پیک به چشم می خورد.

شما همچنین می توانید معرفی لباس های اول و دوم پدیده در فصل 97-96 را (اینجا) مشاهده نمایید.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
بهروز دوشنبه 3 مهر 1396 08:01 ق.ظ
فارغ از اصیل نبودن طرح های مورد استفاده در طراحی پیراهن تیم پدیده ، نکته بسیار مثبت آراستگی و نظم بالا در استفاده تقریبا استاندارد از عنوان و لوگوی اسپانسر تبلیغاتی در جلو و پشت پیراهن این تیم است که همین امر (در کنار پیراهن پارس جنوبی) تمایز بسیاری بین البسه آنها با دیگر تیم های لیگ برتری ایجاد کرده.
علی رضا شنبه 1 مهر 1396 10:16 ق.ظ
پدیده از بازی با استقلال لباسشو تغییرداد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic