رسانه تخصصی مستقل
لباس های وولفسبورگ برای فصل 18-2017
سه شنبه 13 تیر 1396 | ( نظرات )

تیم کیتز - لباس های اول و دوم جدید تیم فوتبال وولفسبورگ آلمان برای فصل 18-2017 توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در بدنه اصلی به رنگ سفید همراه با خطوط پیوسته باریک به رنگ سبز روشن در جلو و پشت پیراهن ارائه شده است. این خطوط باریک در جلوی پیراهن با برجستگی هایی در برخی قسمت ها در نمای کلی پیراهن ترکیب "X" مانند را در اندازه بزرگ به تصویر می کشند.

آستین ها به رنگ سبز روشن و نوار های دور یقه و پهلو به رنگ آبی کار شده اند. شورت سبز روشن با نوار سفید/آبی در کناره ها به همراه جوراب های سفید با جزئیات سبز روشن ترکیب لباس اول متفاوت وولفسبورگ را کامل می کند.

پیراهن دوم جدید نیز با ترکیبی ساده در زمینه به رنگ آبی رویال همراه با نوارهای سبز روشن بر روی پهلوها و دور یقه ارائه شده است. شورت و جوراب های آبی با جزئیات سبز ترکیب یکدست آبی لباس دوم وولفسبورگ پر فصل جدید بوندسلیگا را کامل می کند.

پیراهنی هم به عنوان پیراهن سوم وولفسبورگ در فصل جدید معرفی شده که در واقع همان پیراهن دوم فصل گذشته است و با توجه به ترکیب رنگ نزدیک به پیراهن اول احتمالا هیچوقت مورد استفاده قرار نگیرد.

تصاویر بیشتر از لباس های اول، دوم و سوم وولفسبورگ در فصل 18-2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic