رسانه تخصصی مستقل
لباس های ویارئال برای فصل 18-2017
یکشنبه 11 تیر 1396 | ( نظرات )

تیم کیتز – لباس های اول، دوم و سوم جدید تیم فوتبال ویارئال اسپانیا برای فصل 18-2017 توسط جوما رونمایی شد.

پیراهن اول جدید همچون همیشه در زمینه به رنگ زرد همراه با یقه کلاسیک دکمه ای همراه با نوار باریک سرمه ای در لبه بیرونی آستین ها ارائه شده است. شورت زرد با جزئیات سرمه ای در قالب خرج کار لبه پایینی شورت به همراه جوراب های زرد نمای یکدست زرد لباس اول ویارئال را کامل می کند.

پیراهن دوم نیز در زمینه به رنگ ارغوانی همراه با یک پترن به رنگ تیره تر از زمینه متشکل از نوارهایی با ضخامت های صعودی و نزولی ارائه شده است. نوار باریک به رنگ زرد در لبه آستین ها به همراه مخفف نام باشگاه "CVF" که از ترکیب داخل لوگوی باشگاه برداشت شده در جلوی یقه بر روی یک تکه ارغوانی تیره نقش بسته از دیگر جزئیات پیراهن دوم جدید به شمار می روند.

شورت و جوراب های هم رنگ با پیراهن با جزئیات زرد ترکیب لباس دوم ویارئال برای فصل جدید را کامل می کند.

پیراهن سوم جدید نیز در زمینه به رنگ طوسی همراه با یقه هفت طوسی و آبی و نوارهای لبه آستین و قسمتی از پهلوها به رنگ آبی ارائه شده است. شورت و جوراب های طوسی ترکیب لباس سوم ویارئال را کامل می کند.

تصاویر بیشتر از لباس های اول، دوم و سوم ویارئال برای فصل 18-2017 را در گالری عکس مشاهده نمایید.
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
Morteza دوشنبه 12 تیر 1396 02:01 ق.ظ
۱ . ای کاش جوما حداقل همین طرح پیراهن دوم قرمز رنگ ویارئال رو برای این فصل پرسپولیس بیرون بده.
۲ . انتخاب رنگ آبی برای اسپانسر پیراهن سوم ویارئال که خاکستری هست انتخاب بسیار عجیب و ناشیانه ای هست. چون طیف رنگی سرد رنگ‌های خاکستری و آبی نزدیک به هم هستن و در عین اینکه تناسب متعادلی دارند اما هم‌دیگر رو تقریبا خنثی می‌کنند و اگر دقت کنید نوشتار آبی اسپانسر روی پیراهن سوم به سختی خوانده میشه و متاسفانه برای افرادی که کور رنگی دارند خواندنش تقریبا ممکن نیست. از جوما بعید بود چنین ناشی‌گری.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات