رسانه تخصصی مستقل
کلکسیونی از برندها در لباس داوران فصل 95-1394
دوشنبه 19 مرداد 1394 | ( نظرات )

تیم کیتز – در حالی که دو هفته از رقابتهای لیگ را پشت سر گذاشتیم لباس داوران درگیر بلاتکلیفی فجیعی است به طوریکه پیراهن و شورت و جوراب هایی از چهار برند به تن داوران دیده می شود!


در ابتدا اینطور به نظر می رسید که لباسهای داوران در فصل جدید از برند Li-Ning خواهد بود و چیزی که مشخص بود این بود که فقط پیراهن جدید در اختیار داوران هفته اول قرار گرفته و خود داوران اصطلاحا شورت و جورابهای قبلی خود را با پیراهن جدید وصله و پینه کرده اند!


ولی در هفته دوم این آشفتگی نمو بیشتری پیدا کرد و ترکیب جدیدی از لباسهای قدیمی داوران را دیدیم. پیراهن Li-Ning با شورت بدون برند و جوراب 361، پیراهن Li-Ning با شورت 361 و جوراب بدون برند، پیراهن و شورت مجید با جوراب 361، پیراهن مجید با شورت دیادورا و جوراب 361 از جمله ترکیبهایی بود که در این دو هفته مورد استفاده داوران قرار گرفت. در این میان حتی مورد مشخصی در بازی پرسپولیس و پدیده وجود داشت که نوع پیراهن داوران وسط یقه پولو و داور چهارم یقه گرد بود.

جدای از بحث برند لباسها، طرح و رنگ پیراهن هفته اول داوران که به طور مشخص به سفارش اسپانسر و هماهنگ با رنگ لوگوی اسپانسر جدید کمیته داوران تنظیم شده است به شدت توی ذوق می زند. ترکیب رنگ زرد روشن با آبی به سختی ترکیب دلنشینی ارائه می دهد و متاسفانه این موضوع در رنگبندی پیراهن داوران لحاظ نشده است.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات