رسانه تخصصی مستقل


تیم کیتز - با پایان فصل 95-94 لیگ برتر فوتبال ایران خلیج فارس، نگاهی به لباس 16 تیم حاضر در لیگ می اندازیم تا بهترین و بدترین لباس فصل گذشته به انتخاب شما مخاطبان و همراهان تیم کیتز معرفی شوند.

جهت شرکت در رای گیری انتخاب زیباترین لباس لیگ برتر در فصل 95-1394 لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید، چنانچه مراحل رای گیری را به درستی طی نکنید رای شما در نتیجه نهایی منظور نخواهد شد.

*برای هر تیم یک لباس به عنوان لباس اول و یک لباس به عنوان لباس دوم برای رای گیری قرار گرفته است و چنانچه تیمی از بیش از یک طرح برای لباس خود بهره برده باشد به ترتیب اولویت لباسی که تیم لیگ را با آن به پابان برده یا لباسی که در بیشترین تعداد بازی مورد استفاده قرار گرفته باشد به عنوان گزینه انتخابی برای رای گیری قرار گرفته است. برای لباس دوم نیز آخرین لباسی که مورد استفاده قرار گرفته باشد در اولویت اول و لباسی که بیشترین تعداد بازی مورد استفاده قرار گرفته باشد در اولویت دوم قرار گرفته است.

*لباسهایی که در یک بازی به طور مقطعی با به دلیل درگذشت بازیکنان تیم ها مورد استفاده قرار گرفته منظور نشده است.(لباس سوم پرسپولیس در دربی دور رفت به دلیل معرفی رسمی از ابتدای فصل در رای گیری شرکت داده شده است)

*برای تیم های پرسپولیس، فولاد، سیاه جامگان و گسترش فولاد که از سه رنگ متفاوت استفاده کرده اند رنگ سوم به عنوان گزینه سوم برای رای گیری قرار داده شده است.

*رای گیری بر اساس آیتم های مشخص و در بازه های 0 تا 10 امتیاز(0 پایین ترین و 10 بالاترین امتیاز) به ازای هر آیتم صورت می پذیرد. علاقه مندان می توانند با مراجعه به صفحه ویژه رای گیری مربوط به هر تیم در وب سایت تیم کیتز اقدام به ثبت امتیاز برای تمامی تیم ها نمایند.

*لازم به ذکر است برای محاسبه آرای ثبت شده، رای دهنده باید به تمامی آیتم های مربوط به لباس همه تیم ها رای دهد. اگر حتی یک آیتم از یک تیم از یک تیم فاقد عدد رای باشد مجموع رای فرد به تمامی تیم ها باطل خواهد شد.

*حتما در صفحه اولین تیمی که رای آن را ثبت می کنید اطلاعات خواسته شده در بالای صفحه (نام و نام خانوادگی، ایمیل، سن، تیم های مورد علاقه و پیشهاد به تیم کیتز) را تکمیل نمایید. در صفحه سایر تیم ها نیز نوشتن نام و نام خانوادگی الزامی است و چنانچه سایر بندهای بالای صفحه(ایمیل، سن و ...) را در صفحه یک تیم ثبت کرده باشید نیازی به ورود مجدد آنها در صفحه تیم دوم به بعد نیست.

*لطفا امتیازدهی را منظم و به ترتیب انجام دهید تا لباس هیچ یک از تیم ها بدون رای نماند. چنانچه در ثبت رای خود به هر تیم تردید داشتید مجددا رای خود را ثبت کنید.

*لطفا رای خود را به دور از تعصب به باشگاهی خاص و با نگاه بی طرفانه ثبت کنید. هدف از این رای گیری انتخاب زیباترین لباس است و نه بالا قرار گرفتن یک تیم خاص.

*امتیازها در بازه وسیع 0تا 10 تقسیم بندی شده است، از این رو رای خود را با در نظر گرفتن تمامی جزئیات و بالاترین دقت در اعداد ورودی ثبت کنید.

توضیح: اطلاعات شخصی افراد به صورت محرمانه بوده و نتایج رای گیری با تجمیع آرای همه شرکت کنندگان اعلام خواهد شد.

مهلت رای گیری تا ساعت 15 روز یکشنبه 9 خرداد 1395 خواهد بود.

برای دستیابی به نتیجه مطلوب تر دوستان و آشنایان خود را به شرکت در این رای گیری دعوت کنید.(برای این منظور شما می توانید لینک آدرس وب سایت تیم کیتز(www.teamkits.org) را به دوستان خود ارسال و یا آنها را در پست مربوط به رای گیری در اینستاگرام منشن کنید)

*برای امتیازدهی به لباس های هر تیم همین حالا بر روی آیکون لباس یک به یک باشگاه ها در زیر کلیک کنید و به آیتم های موجود امتیاز دهید.
استقلال خوزستان     پرسپولیس     استقلال     تراکتورسازی


نفت تهران             صبای قم       سایپا


گسترش فولاد      پدیده       سپاهان       فولاد خوزستان


سیاه جامگان             راه آهن       استقلال اهواز شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic